The Witcher Blood Origin: Çıkış tarihi, fragman, oyuncu kadrosu, olay örgüsü ve daha fazlası

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-11-10T16:26:00 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-10T16:26:42 Netflix prequel serisi The Witcher: Blood Origin hakkında çıkış tarihi ve fragmanından oyuncu kadrosuna, konusuna ve diğer ayrıntılara kadar bildiğimiz her şey burada. Beğenilen video oyunu serisine ve Andrzej Sapkowski’nin fantastik romanlarına dayanan The Witcher, ilk olarak 2020’de Netflix’e geldi ve Henry Cavill’in Rivia’nın Geralt’ı olarak oynadığı […]

The Witcher Blood Origin: Çıkış tarihi, fragman, oyuncu kadrosu, olay örgüsü ve daha fazlası

Yayınlanan: 2022-11-10T16:26:00

Güncellenmiş: 2022-11-10T16:26:42

Netflix prequel serisi The Witcher: Blood Origin hakkında çıkış tarihi ve fragmanından oyuncu kadrosuna, konusuna ve diğer ayrıntılara kadar bildiğimiz her şey burada.

Beğenilen video oyunu serisine ve Andrzej Sapkowski’nin fantastik romanlarına dayanan The Witcher, ilk olarak 2020’de Netflix’e geldi ve Henry Cavill’in Rivia’nın Geralt’ı olarak oynadığı film.

Serinin hayranları, Cavill’in 4. Sezon’da diziden ayrılmasıyla hâlâ uzlaşmaya çalışırken, dört gözle bekleyecek bir şey var: Netflix’e sandığınızdan daha erken gelecek, yıldızlı bir kadroya sahip bir spinoff prequel.

İşte The Witcher: Blood Origin hakkında çıkış tarihi, fragmanı, oyuncu kadrosu, konusu ve diğer detayları dahil olmak üzere şu ana kadar bildiklerimiz.

The Witcher Blood Origin çıkış tarihi: Ne zaman çıkıyor?

The Witcher: Blood Origin, şu anda piyasaya sürülecek. 25 Aralık 2022, Netflix’te.

Altı bölümlük orijinal planın aksine dört bölümden oluşacak ve “iki bölümlük bir film” ile karşılaştırıldı. showrunner Declan de Barra.

The Witcher’ın geçmiş sezonları tatil sezonunda geldi, böylece hayranlar yeni bir hikayeyle Kıta’yı keşfederek bir Noel daha geçirmeyi dört gözle bekleyebilirler.

İlk görüntülerin geçen yıl Aralık ayında yayınlandığı düşünülürse The Witcher Blood Origin için biraz bekleyiş oldu. Bununla birlikte, gösteri Nisan ayında birkaç kez yeniden çekildi ve diğer geliştirme sorunları ile bu yıl Noel Günü’ne itildi.

The Witcher Blood Origin fragmanı: Fragman var mı?

Evet, The Witcher Blood Origin için bir fragman var. Aşağıdan izleyebilirsiniz:

Prequel’in epik, yerinde sinematografisini ve kinetik aksiyonunu sergilerken, gösterinin önde gelen üçlüsüne bir bakış sunuyor: Michelle Yeoh’un Scian’ı, Sophia Brown’ın Éile’i ve Laurence O’Fuarain’in Fjall’ı.

10 Kasım’da aşağıdan izleyebileceğiniz ikinci bir fragman yayınlandı:

Seri için daha fazla fragman yayınlandığında bu alanı güncelleyeceğiz.

The Witcher Blood Origin oyuncuları: İçinde kim var?

The Witcher Blood Origin, aşağıdakileri içeren geniş bir oyuncu kadrosuna sahiptir:

 • Michelle Yeoh Scían olarak
 • İrlanda konumundan Sophia Brown
 • Fjall’dan Laurence O’Fuarain
 • Lenny Henry Baş Bilge Balor olarak
 • Mirren Mack Merwyn olarak
 • Brian’dan Nathaniel Curtis
 • Dylan Moran Uthrok Tek Fındık olarak
 • Jacob Collins-Levy Eredin olarak
 • Zacare olarak Lizzie Annis
 • Syndril olarak Zach Wyatt
 • Huw Novelli, Callan “Kardeş Ölüm” rolünde
 • Francesca Mills Meldof olarak
 • Amy Murray Fenrik olarak
 • Aidan O’Callaghan Kareg olarak
 • Açıklanmayan bir rolde Minnie Driver

Son tarih Yeoh’un karakterini “göçebe kılıç-elf kabilesinin sonuncusu” olarak tanımladı. Hiç kimse onun sanatına bıçakla yaklaşamaz ve kimse kalbinde onun kadar kayıp taşımaz.

“Düşmüş kabilesinden hain yollarla alınan çalıntı bir kutsal kılıcı geri alma fırsatı bulduğunda, kendini Kıta’nın sonucunu değiştirecek ölümcül bir arayışa sokar.”

göre Netflix’in Tudum web sitesi, Yeoh, Scían’ın göz rengini “bir akuamarin, soluk yeşil, çünkü bunun eşsiz ve eterik olacağını düşündüm. Yani dünya dışı.”

The Witcher Blood Origin oyuncu kadrosuNetflix

Brown, Éile’nin nyckelharpa’ya dayanan bir enstrümanın uzman bir oyuncusu olduğunu söyledi, “film müziğinde ağırlıklı olarak yer alan bir İskandinav enstrümanı”.

O’Fuarain’in Fjall’ı bir Köpek Klan elfidir “bir kralı korumaya yeminli bir savaşçı klanında doğmuş, Fjall içinde derin bir yara, onu kurtarmaya çalışırken savaşta ölen sevilen birinin ölümü taşır”. Çeşitlilik.

“Onun yerleşmesine, kendisiyle ya da etrafındaki dünyayla barışmasına izin vermeyecek bir yara. Fjall, kurtuluş arayışında, kargaşa içindeki bir kıtada intikam için bir yol çizerken kendisini en olası müttefiklerin yanında savaşırken bulacak.”

Sürücü, The Witcher: Blood Origin’i anlatacak ve bir Seanchai’yi, “zaman ve dünyalar arasında seyahat etme yeteneklerine sahip, şekil değiştiren bir eski irfan koleksiyoncusu” oynadığı söyleniyor. Başka bir deyişle, izleyiciler için bir tür tur rehberi.”

The Witcher Blood Origin konusu: Konusu ne?

Resmi özet şöyledir: “Her hikayenin bir başlangıcı vardır. The Witcher olaylarından 1200 yıl önce bir elf dünyasında geçen yeni bir prequel serisi olan The Witcher: Blood Origin ile Kıtanın anlatılmamış tarihine tanık olun.

“Blood Origin, ilk prototip Witcher’ın yaratılışını ve canavarlar, insanlar ve elfler dünyalarının birleşip birleştiği çok önemli ‘Kürelerin Birleşimi’ne yol açan olayları keşfederek zaman içinde kaybolan bir hikaye anlatacak. ”

Bu, gösterinin Geralt (Cavill), Yennefer (Anya Chalotra) ve Ciri’nin (Freya Allan) maceralarından çok önce geçeceği anlamına geliyor.

Tudum’a konuşan De Barra, şunları söyledi: “İzleyiciler şaşıracaklar, çünkü onlar, Kıta’nın gelişinden ve nihayetinde fethinden sonra insanlar tarafından gömülen bir elf tarihi dönemi hakkında anlatılan bir hikaye görecekler.

“Düşüşlerinden önceki tüm büyük toplumlar gibi, elflerin zirvede oldukları zamanlar hakkında bir hikaye anlatacağız.”

The Witcher Blood Origin hakkında daha fazla duyuru yapıldığında bu makaleyi güncelleyeceğiz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow