Legacy’nin DC Evrenindeki Yeni Lex’i

Zack Snyder’ın DCEU filmlerinde Lex Luthor’u canlandıran Jesse Eisenberg, DC Universe’ün Superman: Legacy filminde yeni Lex için dürüst tavsiyeler paylaşıyor. Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin. Özet DCEU yıldızı Jesse Eisenberg, Nicholas Hoult’a Lex Luthor’un nasıl oynanacağı konusunda tavsiyelerde bulundu ve buna […]

Legacy’nin DC Evrenindeki Yeni Lex’i

Zack Snyder’ın DCEU filmlerinde Lex Luthor’u canlandıran Jesse Eisenberg, DC Universe’ün Superman: Legacy filminde yeni Lex için dürüst tavsiyeler paylaşıyor.

Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin.

Özet

  • DCEU yıldızı Jesse Eisenberg, Nicholas Hoult’a Lex Luthor’un nasıl oynanacağı konusunda tavsiyelerde bulundu ve buna “Beni izlemeyin!” ifadesi de dahil.
  • Eisenberg, bir rolü oynadığınızda bağlamdan veya türden bağımsız olarak doğal olarak ona bağlı olduğunuzu hissettiğinize inandığını belirtiyor.
  • Tavsiye, Eisenberg’in Hoult’un ikonik karakteri canlandırması hakkındaki düşüncelerini sunduğu Sundance film Festivali sırasında verildi.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Nicholas Hoult, Lex Luthor’u canlandırmaya hazırlanıyor. Süpermen: MirasDCEU yıldızı Jesse Eisenberg, DC Universe oyuncusuna bir tavsiyede bulunuyor.

Sundance film Festivali sırasında Eisenberg’e şu soru soruldu: film/news/jesse-eisenberg-lex-luthor-advice-nicholas-hoult-superman-legacy-1235878072/” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank”>Çeşitlilik Beyazperdede canlı aksiyonda bir sonraki Lex’in kim olacağı Hoult için herhangi bir ipucu olup olmadığını soracaktı. Lex’i oynayan Eisenberg Batman v Superman: Adaletin Şafağı Ve Zack Snyder’ın Justice League’iHoult’a şunları teklif etti:

Beni izleme! Bir rolü oynadığınızda ona bağlı olduğunuzu hissedersiniz. Bundan kaçış yok. Herhangi bir şey yaptığınızda, Hollywood tarzı bir film bile olsa, bağlantı kurarsınız.

Kaynak: film/news/jesse-eisenberg-lex-luthor-advice-nicholas-hoult-superman-legacy-1235878072/” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank”>Çeşitlilik

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow