The Witcher Blood Origin, Michelle Yeoh’a rol verdi: “O bir efsane”

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-12-04T16:00:00 ❘ Güncellenmiş: 2022-12-02T16:25:41 Oyuncu kadrosuna göre Michelle Yeoh, The Witcher: Blood Origin’in kılıç sallayan, sahne çalan yıldızı. Police Story 3, Tomorrow Never Dies, Crouching Tiger Hidden Dragon, Sunshine, Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings, Avatar 2 ve daha fazlası – Yeoh her zaman, her yerde, aynı anda her […]

The Witcher Blood Origin, Michelle Yeoh’a rol verdi: “O bir efsane”

Yayınlanan: 2022-12-04T16:00:00

Güncellenmiş: 2022-12-02T16:25:41

Oyuncu kadrosuna göre Michelle Yeoh, The Witcher: Blood Origin’in kılıç sallayan, sahne çalan yıldızı.

Police Story 3, Tomorrow Never Dies, Crouching Tiger Hidden Dragon, Sunshine, Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings, Avatar 2 ve daha fazlası – Yeoh her zaman, her yerde, aynı anda her şey olmuştur.

Netflix’in amiral gemisi şovundaki olaylardan 1200 yıl önce geçen ve ilk prototip Witcher’ın yaratılışını ve elflerin dünyalarının insanlarla birleştiği “kürelerin birleşimini” anlatan bir ön bölüm dizisi olan The Witcher: Blood Origin’de Scían’ı canlandırıyor. ve canavarlar çarpışarak bildiğimiz Kıtayı oluşturdu.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Göreceli olarak bilinmeyen bir kadroda, şüphesiz başrol oyuncusu ve üstelik “mutlak bir efsane”.

The Witcher Blood Origin, Michelle Yeoh ile çalışan oyuncu kadrosu konuşması

Yeoh’s Scían, kürelerin birleşmesinden önce Elf’in altın çağında bir araya gelen, Fjall of Dog Clan (Laurence O’Fuarain), Brother Death (Huw Novelli), büyücüler Zacharé (Lizzie Annis) ile birlikte savaşan yedi yabancıdan biridir. ve Syndril (Zach Wyatt), Meldof (Francesca Mills) ve çekici Gwen ve Éile the Lark (Sophia Brown).

Dexerto, The Witcher: Blood Origin’in bu Noel’de Netflix’te yayınlanmasından önce oyuncu kadrosuyla oturdu ve onlara Yeoh ile çalışmanın nasıl bir şey olduğunu sorduk.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

O’Fuarain onu “mutlak bir efsane… Sanırım ondan çok şey öğrendik. İçeri girer, işi bitirir ve günün tadını çıkarır. Onunla çalışmak mutlak bir zevk.

“Günler uzun ve zorluydu, ancak bizi gerçek kameralar açılmadan birkaç ay önce getirdiler ve koreografiden geçtiler ve biz de dublör koordinasyonuyla akrobatik eğitim ve provalardan geçtik.

“Evet, bence bu süreç boyunca karakterlerimizi bulduk ve gerçekten bağ kurabildik ve birbirimizle oynayabildik.”

The Witcher Blood Origin 1. Bölümden bir kareNetflix

Brown, yorumlarını yineleyerek şunları söyledi: “Michelle, birlikte çalışmak için inanılmazdı. Uzun yıllardır hayranıyım, bu yüzden onu izlemek ve ondan bir şeyler öğrenmek inanılmazdı.”

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Çekiciyle dişlerini perçinleyen bazı darbeler alan Mills, Yeoh’u dizide geçirdiği zamanın en önemli anlarından biri olarak iş başında izlediğini hatırladı. “Dövüşleri öğrenmeyi ve diğer herkesin dövüşünü izlemeyi, Michelle Yeoh dövüşünü izlemeyi çok seviyordum” dedi.

Novelli şunları ekledi: “Ah günlerim, senaryoya baktığımda ve Michelle Yeoh ile bir dövüş sahnemiz olduğunu gördüğümde… yüzümdeki sırıtışı silemezdiniz. Biliyorsunuz, orada oturup Michelle Yeoh’un iş başındaki bir efsanesini izlemek sadece bir zevk, mutlak bir zevk.”

Prenses Merwyn’i canlandıran Mirren Mack özellikle coşkuluydu ve Yeoh’la geçirdiği zamanı “inanılmaz bir deneyim” olarak tanımlıyordu.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

“O çok parlak bir insan… gerçekten cömert bir insan. Ve çalışma açısından, bu harika oyuncuya gerçekten hayran kaldım. Çenemi kaldırmam gerektiğini hissettim çünkü onda gerçek bir parlaklık var. Sadece ne yaptığını izliyordum… bu sadece işinde mükemmel olan ve bir aktör olarak çok parlak bir yeteneğe sahip olan biri. Bu yüzden gerçekten harikaydı.”

The Witcher: Blood Origin, 25 Aralık’ta Netflix’te. Daha fazlasını buradan öğrenin.

Teknory