TikTok masaüstü yeni ve geliştirildi

TikTok çoğunlukla mobil bir deneyimdir; ancak bunun nedeni muhtemelen uygulamanın masaüstü sürümünün hiç bu kadar harika olmamasıdır. Ancak TikTok, uygulamasını daha büyük cihazlara yükselttiği için bu durum değişmek üzere olabilir. Yeni güncelleme, TikTok’a göre, “seçtikleri cihaz ne olursa olsun, dünya çapındaki kullanıcılar için kusursuz ve görsel olarak çekici bir TikTok deneyimi” sağlıyor. Bu, daha fazla […]

TikTok masaüstü yeni ve geliştirildi

TikTok çoğunlukla mobil bir deneyimdir; ancak bunun nedeni muhtemelen uygulamanın masaüstü sürümünün hiç bu kadar harika olmamasıdır. Ancak TikTok, uygulamasını daha büyük cihazlara yükselttiği için bu durum değişmek üzere olabilir.

Yeni güncelleme, TikTok’a göre, “seçtikleri cihaz ne olursa olsun, dünya çapındaki kullanıcılar için kusursuz ve görsel olarak çekici bir TikTok deneyimi” sağlıyor. Bu, daha fazla netliğe sahip net bir video akışı anlamına gelir; Özelliklere daha kolay erişim için geliştirilmiş bir gezinme çubuğu; ve yatay ve/veya portre görünümü desteği.

AYRICA BAKINIZ:

2023’ün favori TikTokker’ları

TikTok ayrıca Konu Akışları gibi özelliklerini de geliştirerek kullanıcıların oyun, Yemek, Moda ve Spor gibi konularda daha fazla video keşfetmesine olanak sağlamayı düşündüğünü söyledi.

En azından bu dokuz aylık yolculuğu artık masaüstünde daha kaliteli bir şekilde takip edebileceksiniz.

Teknory