TikTok’ta İzleme Geçmişinizi Nasıl Görüntüleyebilirsiniz?

TikTok kullanıcıları, TikTok’ta heyecan verici bir video izlemenin, yanlışlıkla yanlış düğmeye basmanın ve onu kaybetmenin acısını bilirler. Muhtemelen izleme geçmişinizi nasıl göreceğinizi ve bu durumlarda videonuza nasıl döneceğinizi merak ediyorsunuzdur. Neyse ki, bir çözüm var! Bu makalede, video geçmişinizi görüntülemenin olası yollarını ve en sevdiğiniz videoların kullanılabilir olması için her zaman neler yapabileceğinizi göreceksiniz. iPhone […]

TikTok’ta İzleme Geçmişinizi Nasıl Görüntüleyebilirsiniz?

TikTok kullanıcıları, TikTok’ta heyecan verici bir video izlemenin, yanlışlıkla yanlış düğmeye basmanın ve onu kaybetmenin acısını bilirler. Muhtemelen izleme geçmişinizi nasıl göreceğinizi ve bu durumlarda videonuza nasıl döneceğinizi merak ediyorsunuzdur. Neyse ki, bir çözüm var!

Bu makalede, video geçmişinizi görüntülemenin olası yollarını ve en sevdiğiniz videoların kullanılabilir olması için her zaman neler yapabileceğinizi göreceksiniz.

iPhone Uygulamasında TikTok’ta İzleme Geçmişinizi Nasıl Görebilirsiniz?

TikTok’ta diğer sosyal uygulamalar gibi bir “İzleme Geçmişi” düğmesi yoktur. Ancak, geçmişinize erişmenin bir yolu var. Veri dosyanızı TikTok’tan talep edebilirsiniz. Bu dosya biyografiniz, yorum geçmişiniz, takipçi listeniz, oturum açma geçmişiniz, beğeni listeniz, ayarlarınız vb. ” liste.

TikTok veri dosyanızın izleme geçmişinizi görüntülemesini şu şekilde isteyebilirsiniz:

 1. “TikTok” uygulamasını açın ve profilinize gidin.
 2. Sağ üst köşedeki üç çizgiye dokunun ve “Mahremiyet.”
 3. Seçme “Kişiselleştirme ve veriler.”
 4. Seçmek “Verilerinizi indirin.”
 5. Şuna dokunun: “Veri iste” alttaki düğme.
 6. Bir veri talebi onayı alacaksınız. üzerine dokunun “Verileri indir” İsteğinizin durumunu görmek için sekmesini tıklayın. Şimdilik “Beklemede” yazıyor, bu da TikTok’un isteğinizi işleme koyduğu anlamına geliyor. Genellikle yaklaşık 24 saat sürer.
 7. Dosya hazır olduğunda, seçin “İndirmek.” Tarayıcınıza yönlendirileceksiniz.
 8. TikTok hesabınıza giriş yapın. Bunu doğrulamanız istenebilir.
 9. Yeni açılan onay penceresinde, seçin “İndirmek.”
 10. Dosya, varsayılan dosya yöneticiniz kullanılarak sıkıştırılmış bir biçimde indirilir. iPhone’unuzla açamıyorsanız (zip uygulaması yüklü değil), bilgisayarınıza aktarabilir ve orada açabilirsiniz.
 11. Zip dosyasını açtığınızda, birkaç .txt dosyası göreceksiniz. adlı olanı aç “Video Tarama Geçmişi.”
 12. Dosyadaki liste tarih, saat ve her videonun bağlantısını içerir. Tarayıcınızda herhangi bir videoyu izlemek için kopyala/yapıştır özelliğini kullanın.

Not: TikTok veri dosyanız dört güne kadar kullanılabilir durumda kalır. Bundan sonra dosya kaybolur ve başka bir istek göndermeniz gerekir.

Android Uygulamasında TikTok’ta İzleme Geçmişinizi Nasıl Görebilirsiniz?

TikTok Android uygulaması, iOS sürümüne çok benziyor. İzleme geçmişinizi görmek için TikTok verilerinizi istemeniz gerekir. Bu işlem 24 saate kadar sürebilir.

Geçmişinizi görmek için TikTok verilerinizi Android’e nasıl indireceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

 1. “TikTok” uygulamasını açın ve profilinize gidin.
 2. Şuna dokunun: “üç satır” sağ üst köşede
 3. Seçme “Ayarlar ve Gizlilik.”
 4. Üzerine dokunun “Mahremiyet.”
 5. Seçmek “Kişiselleştirme ve veriler.”
 6. Seçme “Verilerinizi indirin.”
 7. üzerine dokunun “Veri iste” düğme.
 8. İsteğinizin alındığını bildiren bir mesaj görünür ve işlemin mevcut durumunu, üzerine dokunarak görürsünüz. “Verileri indir” sekme. Seçme “İndirmek” dosya hazır olduğunda TikTok verilerinizi kaydetmek için.
 9. Dosyayı indirdikten sonra, ona “Dosyalarım” veya “Dosyalar” bölümünden erişebilirsiniz. Telefonunuzda açamıyorsanız, e-posta veya Wi-Fi LAN yoluyla kendinize gönderin ve ona erişmek için bilgisayarınızı kullanın.
 10. Zip dosyası birden çok metin dosyası içerir. “Video Tarama Geçmişi”ni seçin. Açtığınızda, izlediğiniz tüm videoları tarih, saat ve her birinin bağlantısıyla birlikte göreceksiniz. Bağlantıları kopyalayın ve tarayıcınıza yapıştırın.

Bir PC’de TikTok’ta İzleme Geçmişinizi Nasıl Görüntüleyebilirsiniz?

TikTok verilerinizi bir PC’ye indirmek, izleme geçmişinizi görüntülemenin muhtemelen en kolay yoludur.

TikTok verilerinizi Windows, Mac, Linux, Chromebook vb. cihazlarda indirmek için aşağıdaki adımları izleyin.

 1. Tercih ettiğiniz tarayıcıyı açın ve şu adrese gidin: TikTok.
 2. dokunun “profil simgesi” sağ üst köşede ve seçin “Ayarlar.”
 3. Seçme “Veri” “Gizlilik” bölümünde.
 4. Onaylamak “TXT” “Dosya biçimini seç” bölümünde seçilidir, ardından “Veri iste” düğme.
 5. Tıkla “Verileri indir” sekmesine tıklayarak isteğinizin durumunu görüntüleyin.
 6. Verileriniz hazır olduğunda (sabırlı olun), indirin ve aynı web sayfasından açın.
 7. Bul “Taramayı Görüntüle” izlediğiniz veya kısmen gördüğünüz tüm videoları görüntülemek için metin dosyası.

Her gün milyonlarca yeni video ile TikTok’ta bir şeyin izini kaybetmek çok kolay. TikTok’ta bir “İzleme Geçmişi” seçeneği olmasa da, en sevdiğiniz videoları, özellikle de oynatmanın ortasında yanlışlıkla kaybettiklerinizi yeniden izlemenin birkaç yolu vardır.

Ek SSS

Yorum yaptığım bir videoyu nasıl bulurum?

Ne yazık ki TikTok’ta Facebook gibi bir aktivite özelliği yok, bu nedenle daha önce yorum yapılan bir videoya doğrudan gidemezsiniz. Ancak yine de bu videoyu izlemenin yolları vardır (yukarıdaki yöntemler dışında).

Birinin TikTok videosuna yorum yaparken, başkaları muhtemelen yorumu görecek ve beğenecek veya yanıtlayacaktır. Neyse ki, yaptıklarında bir bildirim alacaksınız. TikTok uygulamasının alt kısmında bulunan mesaj simgesine dokunursanız sağdaki videoya dokunabilirsiniz.

Ancak, bir bildirim almadıysanız, o videoya geri dönmenin doğrudan bir yolu yoktur. Aramak için Keşfet özelliğini kullanmanız, onu yayınlayan kişinin profiline gitmeniz veya izleme geçmişinizi gözden geçirmek için yukarıdaki talimatları uygulamanız gerekir.

İzleme geçmişim neden görünmüyor?

İnternet bağlantı sorunları yaşamış olabilirsiniz. Bir videoyu izlediğiniz sırada TikTok’un kendi sunucu sorunları yaşamış olması da mümkündür. Ne yazık ki, kesin olarak söylemenin iyi bir yolu yok.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow