Top Gun 3 Hakkında Bildiğimiz Her Şey

Dır-dir Top Gun 3 olacak ve devamı ne zaman gelecek Top Gun: Maverick tiyatroları vurmak? Joseph Kosinski’nin yönettiği, Top Gun: Maverick 36 yıl sonra nihayet vizyona girdi Süper silahmerhum Tony Scott’ın yönettiği, kültürel bir fenomen haline geldi. Tabii ki Tom Cruise, ikonik imza rollerinden biri olan Kaptan Pete “Maverick” Mitchell’i bu filmde yeniden canlandırdı. Top […]

Top Gun 3 Hakkında Bildiğimiz Her Şey

Dır-dir Top Gun 3 olacak ve devamı ne zaman gelecek Top Gun: Maverick tiyatroları vurmak? Joseph Kosinski’nin yönettiği, Top Gun: Maverick 36 yıl sonra nihayet vizyona girdi Süper silahmerhum Tony Scott’ın yönettiği, kültürel bir fenomen haline geldi. Tabii ki Tom Cruise, ikonik imza rollerinden biri olan Kaptan Pete “Maverick” Mitchell’i bu filmde yeniden canlandırdı. Top Gun: Maverickaynı zamanda Val Kilmer’i orijinal filmden Amiral Tom “Iceman” Kazansky olarak geri getirdi. Top Gun: Maverick Maverick’in merhum yardımcı pilotu Goose’un (Anthony Edwards) oğlu Rooster (Miles Teller) gibi yeni karakterleri de tanıttı.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Top Gun: Maverick Kaptan Maverick Mitchell’i yeni nesil pilotları eğitmek için ABD, Fightertown’a geri getirdi. “en iyinin en iyisi.” Nefes kesen hava fotoğrafçılığı ve orijinal için nostaljiyle dolu Top Gun, Maverick Eleştirmenlerin selefini geride bıraktığını söylediği kalabalıkları memnun eden bir tiyatro deneyimi sunarak destanı heyecan verici bir şekilde ileriye taşıyor. Maverick olarak Cruise, donanmadaki en iyi pilot olarak hâlâ formunun zirvesinde olduğunu kanıtlıyor ve devam filmi bir başkası için kapıyı açık bırakıyor. Top Gun: Maverick 2022’nin en büyük çıkış yapan hitlerinden biri olarak ve dünya çapında 1,4 milyar dolar hasılat yaparak gişede yüzerek oynadı. Bu neredeyse kesinlikle şu anlama gelir: Top Gun 3 üzerinde çalışılıyor ve hakkında bilinen her şey burada.

İlgili: Maverick ve Hondo’nun Kayıp Top Gun 2 Arka Planı Açıklandı


Top Gun 3 Olacak mı?

Şu anda için bir plan yok Top Gun 3. Ancak verilen Top Gun 2%97 Fresh Rotten Tomatoes puanı, parlak eleştiriler ve izleyicilerden gelen coşkulu tepkiler, Top Gun: Maverick büyük bir gişe rekorları kıran olduğunu kanıtladı. Hatta Tom Cruise’un en iyi filmlerinden biri olarak selamlanabilir. Anma Günü hafta sonu çıkış tarihi yalnızca desteklendi Top Gun 2sayıları, dünya çapındaki brüt geliri zamanla milyarlara çıkardı. Tüm zamanların en çok para kazandıran filmi olmasa da kesinlikle zirvede.

Dolayı Top Gun 2performansı, neredeyse kesinlikle şu anlama gelir: Top Gun 3 yolda. Studios, projeyi üstlenirken franchise’ın bir altın madeni olduğunu biliyordu ve bu şekilde haklı çıkardılar. Top Gun 2170 milyon dolarlık bütçe Savaş uçakları ucuz değildir ve Paramount, projeye girerken, bu kadar büyük bir harcamadan geri dönüş sağlanacağını bilmek zorundaydı. Top Gun 2 başka bir devam filmi olasılığını tamamen açık bırakıyor ve şurası açık ki, başarılı bir franchise oluşturmak Top Gun 3 masanın üstünde.

Top Gun 3 Oyuncu Kadrosu: Kim Geri Dönecek?

Tom Cruise ve Jennifer Connelly, Top Gun Maverick'te motosiklet sürüyor

Top Gun 3 Tom Cruise’un başrolde olmaması düşünülemez olabilir ve bu gerçekleşirse, yaşlanmayan süperstar büyük olasılıkla bir sonraki filmin başrolünü oynamak isteyecektir. Süper silah. başına buyruk ayrıca Miles Teller’ın Rooster’ı, Glen Powell’ın Hangman’ı ve Jennifer Connelly’nin Penny’si gibi üçüncü kez geri gelebilecek yeni karakterleri başarıyla tanıttı. Süper silah. Sonra tekrardan, Top Gun 3 ayrıca, Maverick’e havada katılmaları için yeni pilotlar getirebilir, ancak Teller’ın Rooster’ı Maverick’in yeni kanat adamı olarak yeniden canlandırması hiç akıllıca görünmüyor.

Geri dönen birçok karakter varken Top Gun 2gelmeyen başkaları da vardı — ve onlar da Top Gun 3. Penny, Maverick’in sevgilisi olarak Charlie’nin (Kelly McGillis) yerini almış olsa da, en azından bir kamera hücresi kapasitesinde görünmemesi için hiçbir neden yok. Top Gun 3. Süper silahTom Skerritt’in canlandırdığı Mike “Viper” Metcalf da bir kamera hücresi yapmadı ve seriye geri dönmek için iyi bir seçenek. Aslında mürettebatın yarısı Süper silahJester, Cougar veya Hollywood gibi, geri gelmedi başına buyruk. Ancak bu, yeniden bir araya gelemeyeceği anlamına gelmez. Top Gun 3.

İlgili: Top Gun 2’nin Ne Kadarı Gerçek ve Ne Kadar CGI

Top Gun 3 Hikayesi: Maverick Ne Kurar?

Güneş gözlüğü takan ve gülümseyen Adam Asmaca Top Gun Maverick

Top Gun 3 kaçınılmaz olarak Maverick ve diğer pilotların ölüme meydan okuyan uçuşlarını gerektiren yeni bir göreve sahip olacaktı çünkü Top Gun: Maverick‘nin merkezi görevi başarıyla çözüldü. Fakat başına buyruk potansiyel yeni bir hikaye için tohum ekti çünkü Amiral Cain, insan pilotları bir insansız hava aracı donanmasıyla değiştirmeyi planladı. Belki Top Gun 3 insanın makineden üstün olduğunu kanıtlamak için Maverick ve diğer insan pilotları Cain’in insansız hava araçlarıyla karşı karşıya getirecekti.

Bu hikayeyi daha da iyi yapan şey, bir Süper silah birleşme Daha önce bahsedildiği gibi, mürettebatın çoğu bir süreliğine geri gelmedi. Top Gun 2bu nedenle makinelere karşı bir savaş, mükemmel bir yeniden birleşme hikayesini oluşturur. Top Gun 3. Top Gun 3 orijinal savaş pilotu ekibinin, insanların makinelerden daha iyi uçtuğunu kanıtlamak için yeniden bir araya geldiğini görebilirdi ve bu, orijinal filme tatmin edici bir saygı duruşu olurdu. Söylemeye gerek yok, insan pilotların insansız hava araçlarıyla değiştirilmesini konu alan hikaye muhtemelen oyunun bir parçası olacak. Top Gun 3kurulumu, ancak hangi kapasitede olduğunu görmek ilginç olacak.

Top Gun 3 Çıkış Tarihi Tahmini

Top Gun 2'de Maverick karakterindeki Tom Cruise'un yüz siperi ve oksijen maskesi ile pilot kaskı takarken yakından görünümü

Şu anda, Tom Cruise hala sonraki ikisini çekmekle meşgul. İmkansız görev yazar olarak ortak itibarı olan yönetmen Christopher McQuarrie ile filmler Top Gun: Maverick‘ın senaryosu. Cruise bitene kadar olmazdı Mission: Impossible Dead Reckoning Part 2 film yıldızının odaklanabileceği Top Gun 3 eğer bu onun gündemindeyse. Ancak Cruise ve Paramount hızlı bir şekilde ilerlemeye karar verirse bu durum değişebilir. Top Gun 3.

36 yıl sürdü Süper silah Devam filmi çekilecek, çünkü Cruise, nasıl film çekileceği konusundaki vizyonunu gerçekleştirebilecek teknolojinin gelişmesini bekledi. Top Gun: Maverickinanılmaz hava muharebe görüntüleri. Ama şimdi bu teknoloji mevcut olduğuna göre, 36 yıl daha sürmeyecek. Belki Top Gun 3 2020’ler bitmeden vizyona girecek.

İlgili: Top Gun 2, Maverick’i Gerçek Top Gun Üyeleri Gibi Yapıyor

Top Gun: Maverick Ekibi Bir Devam Filmi Hakkında Ne Dedi?

Top Gun Maverick'te Tom Cruise

olasılığı Top Gun 3 yönetmen Joseph Kosinski’nin başka bir taksitte ima ettiği gibi, her zamankinden daha muhtemel. Son teslim tarihiContenders LA3C panelinde yönetmen, oyuncuların başarılı olmak için katlanmak zorunda kaldıkları zorlu eğitim programını tartışırken görüldü. Top Gun 2ve bunun en sonunda, olasılığını artıran önemli bir şey söyledi. Top Gun 3 hepsi daha gerçek. Yönetmen, oyuncuların eğitim programından bahsettikten sonra şunları söyledi: “Geri dönmemizi gerektirecek kadar ikna edici başka bir hikaye var mı? Bana bu filmin sonunda Maverick’in depoda biraz benzin kalmış gibi geliyor. Sakinleşmiyor.”

Bütün bunlar somut olarak şunu kanıtlıyor: Top Gun 3 oluyor. Henüz yürürlükte olan resmi bir plan olmasa da, franchise yakın zamanda yavaşlayacak gibi görünmüyor. Ne de olsa milyar dolarlık bir hit, izleyicilerin daha fazlasına aç olduğunu kanıtladı Süper silah hikayeleri ve Tom Cruise liderliğindeki franchise, bir sonraki taksiti mükemmel bir şekilde kurdu. Top Gun: Maverick. Yeşil ışık yakılmamışken, Top Gun 3 kesinlikle bir noktada yolda. Daha fazla haber ve güncelleme duyurulduğu için bizi izlemeye devam edin.

Sonraki: Top Gun 2: Neden Bu Kadar Az Orijinal Oyuncu Maverick İçin Geri Dönüyor?

Anahtar Yayın Tarihleri

  • Top Gun Maverick Son Poster Tom Cruise

Teknory