Top Gun 3’ün Dönüşü, Maverick’in Payback Oyuncusu Jay Ellis Tarafından Ele Alındı

Özet Jay Ellis rolünü tekrarlamayı umuyor En İyi Silah 3ancak bu konuda henüz bir görüşme yapılmadı. Merakla beklenen En İyi Silah 3 Bu yılın başlarında Tom Cruise ve diğer oyuncuların geri dönmesiyle onaylandı. Yayın tarihi ve konu detayları En İyi Silah 3 şu anda doğrulanmadı. GÜNÜN EKRAN VİDEOSU İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN En İyi […]

Özet

  • Jay Ellis rolünü tekrarlamayı umuyor En İyi Silah 3ancak bu konuda henüz bir görüşme yapılmadı.
  • Merakla beklenen En İyi Silah 3 Bu yılın başlarında Tom Cruise ve diğer oyuncuların geri dönmesiyle onaylandı.
  • Yayın tarihi ve konu detayları En İyi Silah 3 şu anda doğrulanmadı.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

En İyi Silah: Maverick yıldızı Jay Ellis önümüzdeki sezonda dönüşüne seslenecek En İyi Silah 3. Süper silah Seri ilk olarak 1986 yılında Tony Scott’ın yönettiği ilk bölümün vizyona girmesiyle başladı ve bu bölüm daha sonra son derece önemli bir kültürel fenomen haline geldi. Serinin ana kahramanı Tom Cruise, 2022’de ikonik Kaptan Pete “Maverick” Mitchell rolünü yeniden canlandırmak için geri döndü. En İyi Silah: Maverick Miles Teller, Jennifer Connelly, Jon Hamm, Glen Powell ve Jay Ellis’in de dahil olduğu yetenekli, yeni bir kadroyla birlikte.

Tarafından yayınlanan bir röportajda Son teslim tarihi X’te. En İyi Silah: Maverick yıldız Jdır-dir Ellis, LT Reuben “Payback” Fitch olarak geri dönüp dönmeyeceğinden haberi olmadığını açıkladı yakında En İyi Silah 3.


Ellis devam filminde de rolünü yeniden canlandıracağını umuyor. Ayrıca şu aşamada herhangi bir görüşme yapılmadığını da belirtiyor. Aşağıdaki yorumların tamamını okuyun:

Top Gun 3 için geri dönüp dönmediğimi bilmiyorum ama umarım geri dönerim. Hazır olmaktan mutluluk duyarım, eğer bana ihtiyaç duyarlarsa intikam almaya hazırım ama bu konuda hiç konuşmadım. Şu anda benden daha fazlasını biliyorsun, bu yüzden bir şey öğrenirsen lütfen bana haber ver..

Top Gun 3’te Başka Kim Geri Dönüyor?

Pete ve Rooster'ın gülüp kucaklaştığı Top Gun Maverick fotoğrafı

İzleyiciler Süper silah Franchise, franchise’ın geleceğine ilişkin yaklaşık bir yıl boyunca spekülasyona katlanmak zorunda kalacak. Merakla beklenen En İyi Silah 3 Nihayet, Cruise’un başarılı serinin üçüncü kısmı için Warner Bros. ile anlaşmaya varmasının ardından yılın başında onaylandı. Yeni filmin duyurulmasıyla birlikte Cruise’un ikonik Kaptan Pete rolünü yeniden canlandıracağı da doğrulandı.

2022’nin ortak yazarlarından Ehren Kruger En İyi Silah: Maverick yeni filmin senaryosunu kaleme almak üzere getirildi.

Cruise’un yanı sıra Miles Teller ve Glen Powell’ın da Hangman ve Rooster rollerini yeniden canlandıracakları doğrulandı.. 2022’nin ortak yazarlarından Ehren Kruger En İyi Silah: Maverick yeni filmin senaryosunu kaleme almak üzere getirildi.

2:05

İlgili
Top Gun 3’ün, Daha Fazla Devam Filmi Olması Gerekiyorsa, Tom Cruise’un Değiştirilmesi İkilemini Çözmesi Gerekiyor

Eğer Top Gun birden fazla devam filmiyle uzun soluklu bir seri haline gelecekse, Top Gun 3’ün Tom Cruise’un yerini kimin alabileceği tartışmasını çözmesi gerekiyor.

Bu yazının yazıldığı an itibariyle, çıkış tarihi hakkında herhangi bir onay verilmedi. En İyi Silah 3 veya filmin konusuyla ilgili somut ayrıntılar. Ancak bazı oyuncularla En İyi Silah: Maverick Geri döneceği zaten doğrulandı ve birkaç kişinin de yeniden katılacağı söylendi, yeni Süper silah film, sonunda vizyona girdiğinde beklemeye değer olmalı.

Kaynak: Son Tarih/X

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow