???? Tüm Konular, her zaman

???? hoş geldiniz Haftalık Otorite, Android Yetkilisi Haftanın en iyi Android ve teknoloji haberlerini özetleyen haber bülteni. Threads lansman haberleri ve izlenimleri, resmi bir Galaxy Unpacked lansman tarihi, daha özel Pixel 8 bilgileri ve daha fazlasıyla 252. sürüm burada. ???? Hadlee bu sefer hasta bir Paula’nın yerine geçiyor (geçmiş olsun!). Bu hafta sonu, tüm sağlıksız […]

???? Tüm Konular, her zaman

???? hoş geldiniz Haftalık Otorite, Android Yetkilisi Haftanın en iyi Android ve teknoloji haberlerini özetleyen haber bülteni. Threads lansman haberleri ve izlenimleri, resmi bir Galaxy Unpacked lansman tarihi, daha özel Pixel 8 bilgileri ve daha fazlasıyla 252. sürüm burada.

???? Hadlee bu sefer hasta bir Paula’nın yerine geçiyor (geçmiş olsun!). Bu hafta sonu, tüm sağlıksız şeyleri yemeyi, biraz oyun oynamayı ve ardından orman yürüyüşü ve hızlı bir bisiklete binerek bunu telafi etmeyi planlıyorum.

oyun yayıncısı Valve ilan edildi Steam Deck el konsolunun şu anda 10.000 doğrulanmış veya oynanabilir PC oyununa sahip olduğunu doğrulayan bu hafta önemli bir kilometre taşı (s/t: Sınır). Bazı küçük uyarılar olsa bile bu çok büyük bir anlaşma.

  • Birincisi, “oynanabilir” ifadesinin kusur olmadığı anlamına gelmediğini belirtmekte fayda var.
  • Bu nedenle, bu oyunların bazılarında küçükten potansiyel olarak oyunu bozmaya kadar değişen hatalar olmasını bekleyin.
  • Ancak bu, Valve ve Steam Deck için hala çok büyük bir dönüm noktası.
  • Deck, Linux tabanlı SteamOS’u çalıştırıyor, bu nedenle Valve, Windows oyunlarını yerel bir Linux bağlantı noktası olmadan çalıştırmak için Proton yazılımını kullanmak zorunda kalıyor.
  • Dönüm noktası, Linux oyunlarının gerçekten uygulanabilir bir çaba olduğunu gösteriyor.
  • Bu, Steam Makinelerinin (SteamOS çalıştıran PC’ler) geri dönüşünü görebileceğimiz anlamına mı geliyor? Tam olarak emin değilim, ancak bu platformu çalıştıran daha fazla el cihazı görmek istiyorum.
  • Meslektaş Riley Ballantyne ayrıca bunun kendi bilgisayarlarını kuran bazı PC tutkunları için bir nimet olabileceğine dikkat çekti.
  • Daha spesifik olarak, bu meraklılar, Linux oyunları artık çok iyi bir alanda olduğu için Windows’ta nakit para bırakmayı iki kez düşünebilirler. Diğer bileşenlere veya aksesuarlara gidebilecek 140 dolar.
  • Haber, Apple’ın Windows oyunlarını MacOS bilgisayarlarda kolayca çalıştırmak için bir araç seti başlatmasından birkaç hafta sonra geldi.
  • Şu anda Windows dışı platformlarda hala birkaç sorun var, ancak Microsoft’un varsayılan bilgisayar oyun platformu konumu yavaş yavaş aşınıyor gibi görünüyor.


???? Tüm Konular, her zaman

Teknory