Twitter, doğrulanmamış kullanıcılar için DM sınırı uygular

Geçen hafta Twitter, DM ayarlarını değiştirdi, böylece kullanıcılar yalnızca doğrulanmış kullanıcılardan mesaj alabilir (bu, manuel olarak geri değiştirilebilir). Şimdi, sosyal ağ doğrudan mesajlaşmada başka bir değişiklik yapıyor: Doğrulanmamış kullanıcılar için günlük bir sınır. @TwitterSupport hesabı Cuma günü tweet attı, “Yakında Direkt Mesajlardaki spam’i azaltmak için çabalarımızda bazı değişiklikler uygulayacağız.” “Doğrulanmamış hesapların gönderebilecekleri DM sayısında günlük […]

Twitter, doğrulanmamış kullanıcılar için DM sınırı uygular

Geçen hafta Twitter, DM ayarlarını değiştirdi, böylece kullanıcılar yalnızca doğrulanmış kullanıcılardan mesaj alabilir (bu, manuel olarak geri değiştirilebilir). Şimdi, sosyal ağ doğrudan mesajlaşmada başka bir değişiklik yapıyor: Doğrulanmamış kullanıcılar için günlük bir sınır.

@TwitterSupport hesabı Cuma günü tweet attı, “Yakında Direkt Mesajlardaki spam’i azaltmak için çabalarımızda bazı değişiklikler uygulayacağız.” “Doğrulanmamış hesapların gönderebilecekleri DM sayısında günlük sınırlar olacaktır.”

@TwitterSupport daha sonra Twitter Blue kayıt ekranına bağlanır.

Twitter’ın sahibi Elon Musk, görevi devraldığında Twitter’daki istenmeyen posta robotlarını öldürmek istediğini söyledi. Wall Street Gazetesi geçen ay bildirildi, Twitter spam etkinliği benzer seviyelerde kaldı Musk’ın görev süresinin öncesinden beri. DM ayarlarındaki son değişiklikle birlikte Twitter, spam gönderen DM’lerle ilgili bir sorunu olduğunu kabul etti ve “DM’lerdeki spam mesajlarının sayısını azaltmaya yardımcı olması gereken yeni bir mesaj ayarı ekliyoruz.”

Şimdi, en son duyuru göz önüne alındığında, bu tweet’e verilen yanıtlardan da anlaşılacağı gibi, Twitter Blue üyeleri bile şirketin karar verme sürecinden hayal kırıklığına uğramış gibi görünüyordu:

Doğrulanmamış bazı kullanıcılar, “Bir günde Direkt Mesajlar için maksimum sınıra ulaştınız. Mesajlaşmaya devam etmek için Twitter Blue’ya kaydolun” şeklinde bir mesaj gördü.

Mashable, doğrulanmamış kullanıcılar için “maksimum sınırın” ne olduğu konusunda açıklama için Twitter’a ulaştı. Basın e-postasına otomatik yanıt veren kaka emojisi artık “Size yakında geri döneceğiz” mesajıyla değiştirildi.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow