Windows için En İyi Sistem Tamircisi anlaşması: %69 indirim

TL;DR: Windows için System Mechanic’e bir yıllık abonelik 11,71 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %69 tasarruf etmenizi sağlar. Uzaktan çalışanlar, çevrimiçi öğrenciler ve diğer teknoloji tutkunlarının tümü muhtemelen yavaş bir bilgisayarın hayal kırıklığını bilir. Daha yüksek hızların keyfini çıkarmak için cihazınızı yükseltmeniz gerektiğini düşünebilirsiniz, ancak başka bir yol daha var. System Mechanic, bilgisayarınıza hızını […]

TL;DR: Windows için System Mechanic’e bir yıllık abonelik 11,71 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %69 tasarruf etmenizi sağlar.


Uzaktan çalışanlar, çevrimiçi öğrenciler ve diğer teknoloji tutkunlarının tümü muhtemelen yavaş bir bilgisayarın hayal kırıklığını bilir. Daha yüksek hızların keyfini çıkarmak için cihazınızı yükseltmeniz gerektiğini düşünebilirsiniz, ancak başka bir yol daha var. System Mechanic, bilgisayarınıza hızını artırmak için dahili bir ayarlama sağlamak üzere yapılmıştır. Bir yıllık abonelikle yalnızca 11,71 £ karşılığında bilgisayarınızın performansını nasıl iyileştirebileceğini görün.

System Mechanic’i indirin ve bilgisayarınızı otomatik olarak en iyi durumda tutacaktır. İlk olarak, bloatware’i kaldırarak bilgisayarınızı dağınıklıktan uzak tutar. Bu, istenmeyen programların arka planda çalışmasını ve RAM tüketmesini durdurur. Ayrıca, sabit sürücünüzde yer açmak için 50’den fazla türde gizli önemsiz dosyayı kaldırabilir.

Daha sonra yazılım, size daha hızlı performans sağlamak için gerçek zamanlı olarak internet, işlemci, bellek ve sabit sürücü ayarlarında ince ayar yapar. İşte System Mechanic’in sizin için yapabilecekleri:

  • Daha fazla kullanılabilir CPU, RAM ve sabit sürücü kaynağı oluşturarak hızınızı artırın.

  • Bilgisayarınızı sabit tutmak için 30.000’den fazla sorunu bulun ve düzeltin.

  • Gizli Windows internet ayarlarını optimize ederek internet hızını güçlendirin. Bu size daha hızlı indirme ve gelişmiş akış ve oyun deneyimleri sağlayabilir.

System Mechanic, bilgisayarınızın sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışması için gereken kaynaklara sahip olduğundan emin olmanıza yardımcı olmak için sürekli arka planda çalışır. Daha hızlı bir bilgisayarla üretkenliğinizdeki artışları ve genel olarak daha az hayal kırıklığını fark edebilirsiniz.

Ayrıca System Mechanic ile daha fazla gizlilik ve güvenlik elde edebilirsiniz. Yazılım, parolalarınız ve kişisel bilgileriniz gibi hassas tarama geçmişini temizlemek için çalışır. Ayrıca, bilgisayarınıza zarar verebilecek veya bilgilerinizi riske atabilecek Windows güvenlik açıklarını da yamalar.

Artan performans istiyorsanız cihazınızı değiştirmeniz gerekmez.

Windows için System Mechanic’e yalnızca 11,71 £ karşılığında bir yıllık erişim ile bilgisayarınızı ayarlayın.

Teknory