Üretime Geçmesini İstediğimiz Unutulmuş Chevy Nomad Konsepti

Nomad hayata bir konsept otomobil olarak başladı. GM’nin 1954 Motorama etkinliğinde görücüye çıkan Chevy Nomad, performansı günlük kullanımla (aracılığıyla) birleştirmeyi amaçlayan bir “rüya arabası” idi. Hemmings). Ancak gösteriden sonra araba gizemli bir şekilde ortadan kayboldu. 1955’ten 1957’ye kadar Chevy, altı kişilik yeri olan bir Nomad iki kapılı vagon ve 245 beygirlik bir V8 üreterek bu […]

Üretime Geçmesini İstediğimiz Unutulmuş Chevy Nomad Konsepti

Nomad hayata bir konsept otomobil olarak başladı. GM’nin 1954 Motorama etkinliğinde görücüye çıkan Chevy Nomad, performansı günlük kullanımla (aracılığıyla) birleştirmeyi amaçlayan bir “rüya arabası” idi. Hemmings). Ancak gösteriden sonra araba gizemli bir şekilde ortadan kayboldu.

1955’ten 1957’ye kadar Chevy, altı kişilik yeri olan bir Nomad iki kapılı vagon ve 245 beygirlik bir V8 üreterek bu amacına ulaştı ve ertesi yıl 283 beygirlik yakıt enjeksiyonlu bir modele yükseldi. Otomatik Evrim). Ve iki kapılı model sevginin çoğunu alırken, ’58-’61 versiyonu beceriksiz değildi, birinci nesil Impala’nın oldukça büyük iskeleti ve güçlü V8’i etrafında inşa edilmiş bir vagon.

61’den itibaren Nomad adı alıcı bulmakta zorlandı ve kendisini giderek daha az etkileyici modellere bağlı buldu. Chevelle, Vega ve hatta Chevy Van’a bağlandıktan sonra, üretici onu 1972’de Amerikan pazarlarından geri çekti (üzerinden klasik.com), 1980’de Güney Afrika’da sonuncusu inşa edildi.

Son Göçebe hattan çıkmadan önce bile, Chevy bir geri dönüş için suları test ediyordu. 1979’da, minivan patlamasını birkaç yıl erken başlatabilecek komik, küçük bir insan taşıyıcısına Göçebe adını tokatlayarak çılgınca kayıt dışı kaldılar (üzerinden Kaldırım Kenarı Klasik). ’91 ve ’99’daki konseptler benzerdi: Çizim tahtasından çıkmak için gerekli tasarım ve desteği olmayan zekice fikirler. Sonra 2004 geldi.

Teknory