Universal ve Blumhouse’un Kurt Adamı Yeniden Başlıyor Gerilim Yıldızları Yeni Kadroyla Yeniden Bir Araya Geliyor

Universal ve Blumhouse’un yeni filmi Kurt Adam, Julia Garner’ın rol almasıyla bir adım daha ileri gidiyor ve onu geçmiş gerilim filminin yıldızıyla yeniden bir araya getiriyor. Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin. Özet Julia Garner Universal ve Blumhouse’un kadrosuna katılıyor Kurt adam […]

Universal ve Blumhouse’un Kurt Adamı Yeniden Başlıyor Gerilim Yıldızları Yeni Kadroyla Yeniden Bir Araya Geliyor

Universal ve Blumhouse’un yeni filmi Kurt Adam, Julia Garner’ın rol almasıyla bir adım daha ileri gidiyor ve onu geçmiş gerilim filminin yıldızıyla yeniden bir araya getiriyor.

Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin.

Özet

  • Julia Garner Universal ve Blumhouse’un kadrosuna katılıyor Kurt adam Ryan Gosling ve Derek Cianfrance projeden ayrıldıktan sonra yeniden başlatıldı.
  • Garner, rolleriyle tanınıyor Ozark Ve Anna’yı icat etmekcanavarın terörize ettiği bir ailenin annesini canlandıracak.
  • Güncellenen korku klasiği Leigh Whannell tarafından yönetilecek ve Whannell, Corbett Ruck, Lauren Schuker Blum ve Rebecca Angelo tarafından ortak yazılacak.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Proje için yeni bir ipucu bulduktan sonra Universal ve Blumhouse Kurt adam yeniden başlatma Julia Garner ile yeni bir yıldız daha buldu. Korku canavarı klasiğinin güncellenmiş yorumu Ryan Gosling tarafından sunuldu. Barbie liderlik etmeyi amaçlayan yıldız, Görünmez AdamLeigh Whannell, değiştirilmeden önce yönetmenliğe atandı Çamların ötesindeki yer‘ Derek Cianfrance. Gosling daha sonra yıldız olarak ayrılacak ve yönetici yapımcı olarak kalmaya devam edecek; Whannell yönetmenliğe geri dönecek ve Corbett Ruck, Lauren Schuker Blum ve Rebecca Angelo’yla birlikte senaristliğe dönecek ve şu anda Christopher Abbott başrolde olacak.

Abbott ve Whannell’in film için onaylanmasının üzerinden bir aydan kısa bir süre sonra, film/news/julia-garner-wolf-man-christopher-abbott-blumhouse-universal-1235862813/” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank”>Çeşitlilik Julia Garner’ın gruba katıldığı haberini getirdi Kurt adam yayını yeniden başlatın. Altın Küre ve Emmy ödüllü, en çok Netflix’teki rolleriyle tanınıyor Ozark gerçek hikayeye dayalı mini dizilerin yanı sıra Anna’yı icat etmek ve dram gerilim Asistan. Kaynaklar, Garner’ın, aynı adı taşıyan canavar tarafından terörize edilen bir ailenin annesini oynayacağını bildiriyor.

Gelişiyor…

Kaynak: film/news/julia-garner-wolf-man-christopher-abbott-blumhouse-universal-1235862813/” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank”>Çeşitlilik

Teknory