Valve’ın Oyun Ödülleri Steam Destesi Eşantiyonuna Nasıl Girilir?

Ayrıntıları incelerken, size çelme takabilecek birkaç şeyi belirtmenin gerekli olduğunu düşündük. Yeni başlayanlar için, bu tür şeyler için standart olan hane başına yalnızca bir Steam Destesi kazanabileceğinizi bilmelisiniz. Ama içinde garip bir uyarı Valve’ın resmi kuralları “Çekilişe katılımınız, tamamen Valve tarafından kendi takdirine bağlı olarak belirlendiği üzere, iyi niyetle yapılmış olmalıdır.” Bunun ne anlama geldiğinden […]

Valve’ın Oyun Ödülleri Steam Destesi Eşantiyonuna Nasıl Girilir?

Ayrıntıları incelerken, size çelme takabilecek birkaç şeyi belirtmenin gerekli olduğunu düşündük. Yeni başlayanlar için, bu tür şeyler için standart olan hane başına yalnızca bir Steam Destesi kazanabileceğinizi bilmelisiniz.

Ama içinde garip bir uyarı Valve’ın resmi kuralları “Çekilişe katılımınız, tamamen Valve tarafından kendi takdirine bağlı olarak belirlendiği üzere, iyi niyetle yapılmış olmalıdır.” Bunun ne anlama geldiğinden tam olarak emin değiliz ve “iyi niyet” olarak kabul edilen şeyin yanı sıra şirketin bunu nasıl belirlediğine dair yorum için kapıyı sonuna kadar açık bırakıyor. Hileyi, yinelenen katılımcıları veya uygun olmayan bir bölgeden çekilişe girme girişimlerini caydırmak için temelleri kapsadığını düşünüyoruz, bu nedenle güvenli tarafta kalmak için çekilişe normal bir şekilde girin.

Ayrıca, e-postanızı mümkün olan en kısa sürede ve sık sık kontrol edin. Kazanan sizseniz ve ödülünüzü 16 Aralık’a kadar almazsanız (dijital katılımcılar için), Valve alternatif bir kazanan seçecektir. İyi şanlar!

Teknory