Vampire Survivors’ın son güncellemesi 6 yeni başarı, bir bonus aşama ve daha fazlasını ekliyor

Poncle’ın sonsuz derecede sürükleyici bağımsız rogue-like oyunu Vampirden Kurtulanlar oyuna bir sürü ücretsiz içerik ekleyen yepyeni bir güncelleme geldi. Ekim olabilir ama 1.7.0 Yaması: Beyazlatma Adından da anlaşılacağı gibi şenlikli bir bonus aşamasıyla tamamlanan kar temalı bir güncellemedir. Buz tabanlı Glass Fandango’ya dönüşen yeni bir silahın yanı sıra, oynanabilir yeni bir karakter olan She-Moon Eeta […]

Vampire Survivors’ın son güncellemesi 6 yeni başarı, bir bonus aşama ve daha fazlasını ekliyor

Poncle’ın sonsuz derecede sürükleyici bağımsız rogue-like oyunu Vampirden Kurtulanlar oyuna bir sürü ücretsiz içerik ekleyen yepyeni bir güncelleme geldi.

Ekim olabilir ama 1.7.0 Yaması: Beyazlatma Adından da anlaşılacağı gibi şenlikli bir bonus aşamasıyla tamamlanan kar temalı bir güncellemedir. Buz tabanlı Glass Fandango’ya dönüşen yeni bir silahın yanı sıra, oynanabilir yeni bir karakter olan She-Moon Eeta ve başlıklı bir müzik parçası da var. Karda Çare. Tamamlayıcılar ayrıca altı yeni başarı ile de meşgul olabilirler.

Peki neden şimdi kar temasını tanıtıyorsunuz diye sorabilirsiniz? Poncle’ın kurucusu Luca Galante, bir basın açıklamasında basitçe şunları söyledi: “Ekim ayı geldiğinde akla her zaman bir şey gelir. Elbette Noel! Büyük güne sadece iki ay kaldı. Umarım bu yama tüm oyuncularımızın karlı bayram ruhuna bürünmelerine yardımcı olur!”

İşte aldın. Buna ek olarak, Poncle’ın kıdemli pazarlama müdürü Geo Morgan şunları ekledi: “Ayrıca her zaman dünyanın her yerindeki hayranlarımızı dinlemeye çalışıyoruz ve yakın zamanda Antarktika’da iki aktif oyuncumuz olduğunu öğrendik, gerçek gerçek! Bu güncelleme tam size göre!”

İçinde yama notlarıSteam’de yayınlanan Poncle ayrıca hızlı bir güncelleme de yaptı. Vampirden Kurtulanlar‘ daha önce ‘Maceralar’ özelliğini tanıtmıştı. Bu özellik, “temel oyunun içeriğini yeniden düzenleyecek ve yeni aşama ilerlemesi ve açıklamalar aracılığıyla” “başa çıkacak yeni bölümlerle” biraz yeni lezzet katacak. Her DLC’ye bir de “özel Macera” eklenecek.

Geliştiriciler, Adventures’ı da piyasaya sürmeyi umuyorlardı. Beyazlatma güncelleme, hala biraz daha zamana ihtiyacı var. Ancak merakla beklenen yeni özelliğin çok yakında kullanıma sunulabileceği belirtiliyor. Poncle şunu yazdı: “Her şey yolunda giderse, Adventures yamasını bir aydan kısa sürede Steam’de yayınlayabiliriz.”

Vampire Survivors benzeri daha fazla oyun için listemize göz atmayı unutmayın. en iyi bağımsız oyunlar Ve en iyi roguelike oyunlar.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow