Venmo Genç Banka Kartı ve Hesabı Nasıl Kurulur

Venmo, Genç Hesabı’nın Haziran 2023’ten itibaren belirli kullanıcılara sunulacağını söylüyor. Uygun müşteriler, uygulamayı kullanırken bir Venmo Genç Hesabı oluşturma seçeneği alacak. Hesabı oluşturmak için ebeveynler veya veliler aşağıdaki adımları tamamlamalıdır: Venmo uygulamasında “Ben” sekmesine gidin. Adınızın yanındaki aşağı oka dokunarak açılır menüyü başlatın. Açılır menüden “Genç hesabı oluştur”u ve ardından “Başlayın”ı seçin. Banka Kartı için […]

Venmo Genç Banka Kartı ve Hesabı Nasıl Kurulur

Venmo, Genç Hesabı’nın Haziran 2023’ten itibaren belirli kullanıcılara sunulacağını söylüyor. Uygun müşteriler, uygulamayı kullanırken bir Venmo Genç Hesabı oluşturma seçeneği alacak. Hesabı oluşturmak için ebeveynler veya veliler aşağıdaki adımları tamamlamalıdır:

  1. Venmo uygulamasında “Ben” sekmesine gidin.
  2. Adınızın yanındaki aşağı oka dokunarak açılır menüyü başlatın.
  3. Açılır menüden “Genç hesabı oluştur”u ve ardından “Başlayın”ı seçin.
  4. Banka Kartı için bir renk şeması seçin, ardından “İleri”yi seçin.
  5. Ad ve doğum tarihi gibi gencin kişisel bilgilerini girin, ardından “bitti”yi seçin.
  6. İsteğe bağlı olarak gencin hesabına para ekleyin veya “Atla”yı seçin.

Hesap oluşturmak veya sürdürmek için herhangi bir ücret uygulanmaz ve katılımcı ATM’lerden ücretsiz olarak nakit çekilebilir. Ancak, MoneyPass ağı dışındaki ATM’leri kullanmanın 2,50 ABD doları ücreti vardır. Her iki durumda da, nakit çekme için günlük 400 ABD doları limiti mevcuttur. Son olarak, genç hesapların standart bir Venmo hesabının kripto, tasarruf hesapları ve bütçeleme araçları gibi bazı özelliklerinden yoksun olduğunu unutmayın.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow