Şu Anda İndirebileceğiniz En İyi 10 Ücretsiz Nintendo Switch Oyunu

Son zamanlarda oyun dünyasına hakim olan “Fortnite” ve “PUBG: Battlegrounds” gibi battle royale oyunlarıyla, EA’nın sonunda bir tür sürümle mücadeleye girmesi o kadar da şaşırtıcı olmamalı. Bu, Respawn Entertainment’ın “Apex Efsaneleri“Titanfall” serisine dayanan, oynaması ücretsiz bir battle royale oyunu. Bu türdeki çoğu oyun gibi, oyun, oyun alanı küçülmeye başladığında düzinelerce diğer oyuncuya karşı büyük bir […]

Şu Anda İndirebileceğiniz En İyi 10 Ücretsiz Nintendo Switch Oyunu

Son zamanlarda oyun dünyasına hakim olan “Fortnite” ve “PUBG: Battlegrounds” gibi battle royale oyunlarıyla, EA’nın sonunda bir tür sürümle mücadeleye girmesi o kadar da şaşırtıcı olmamalı. Bu, Respawn Entertainment’ın “Apex Efsaneleri“Titanfall” serisine dayanan, oynaması ücretsiz bir battle royale oyunu. Bu türdeki çoğu oyun gibi, oyun, oyun alanı küçülmeye başladığında düzinelerce diğer oyuncuya karşı büyük bir arenada hayatta kalmaya çalışmak etrafında dönüyor. “Apex Legends”, oyuncuların seçebileceği, her biri kendine özgü yeteneklere ve kişiliklere sahip çeşitli karakterler sayesinde farklılaşıyor.

“Apex Legends”ın öne çıkan diğer bir yönü de, üç veya iki kişilik takımları içeren tüm oyun modları ile takım çalışmasına kesin olarak odaklanmasıdır. Battle royale modunun yanı sıra, yalnızca üç oyuncudan oluşan iki takımın doğrudan birbiriyle rekabet ettiği daha küçük bir takımlı ölüm maçı varyantına sahiptir. İlk olarak 2019’da PC, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülen oyun, sonunda 2021’de saniyede 30 kare ile sınırlı bir kare hızıyla Nintendo Switch’e geldi.

Kuşkusuz sunulan en iyi battle royale oyunlarından biri, genellikle diğer benzer oyunlardan daha taktiksel olan turlarda heyecan verici ve dramatik silahlı çatışmalar sunuyor. Elbette elde taşınabilir modda oynayabilmek de güzel bir seçenek. Respawn Entertainment’ın düzenli güncellemeleri, aksiyonun asla eskimemesini ve sürekli yeni kahramanlar ve öğeler akışını sürdürmesini sağlar.

Teknory