Bu Microsoft programları paketi ekstra yüzde 20 indirimlidir

Microsoft, geniş yelpazedeki kullanışlı uygulamaları ve yazılım çözümleri sayesinde teknolojide dünya lideridir. En popüler seçeneklerle ilgilenenler için bu sınırlı süreli paket fırsatıyla tasarruf edebilirsiniz. Yalnızca 16 Nisan 23:59 PT’ye kadar Microsoft Office, Visio ve Windows içeren bu Ultimate 2019 Microsoft Paketinden ENJOY20 koduyla tasarruf ederek ücreti 79,99 ABD Dolarına (normal 927 ABD Doları) düşürebilirsiniz. Project […]

Bu Microsoft programları paketi ekstra yüzde 20 indirimlidir

Microsoft, geniş yelpazedeki kullanışlı uygulamaları ve yazılım çözümleri sayesinde teknolojide dünya lideridir. En popüler seçeneklerle ilgilenenler için bu sınırlı süreli paket fırsatıyla tasarruf edebilirsiniz.

Yalnızca 16 Nisan 23:59 PT’ye kadar Microsoft Office, Visio ve Windows içeren bu Ultimate 2019 Microsoft Paketinden ENJOY20 koduyla tasarruf ederek ücreti 79,99 ABD Dolarına (normal 927 ABD Doları) düşürebilirsiniz.

Project Professional, proje yöneticilerine yardımcı olmak için önceden oluşturulmuş şablonlar ve veri görselleştirme araçları içerir. Visio, akış şemaları oluşturmaya yönelik araçlara ve çok sayıda başka diyagrama sahiptir. Microsoft Office, yazma, e-posta gönderme, e-tablo oluşturma ve daha fazlası gibi günlük ofis görevleri için en popüler programlarla donatılmıştır. Bu yığılmış paket ortalama 4,5/5 yıldızla derecelendirilmiştir.

Ultimate 2019 Microsoft Paketi: Office, Project, Visio ve Windows 11 Pro – 79,99 ABD doları

Fırsatı Gör

StackSocial fiyatlar değişebilir.

Bu Microsoft programları paketi ekstra yüzde 20 indirimlidir

Teknory