Volvo EV’niz İçin Ücretsiz DC Hızlı Şarj Edinme

Electrify America’ya göre, bu modellerin sahipleri, istasyonlarında 250 kilovat-saat ücretsiz DC hızlı şarj alacak. Bu ücretsiz ücretlendirme, Volvo tarafından etkinleştirilmesi gerekmesine rağmen, ilk satın alma tarihinden itibaren üç yıl süreyle araç sahiplerine sunulmaktadır. Göre Amerika’yı Elektriklendirinbayi, sahiplerine dokuz haneli bir kayıt kodu sağlar. Tamamlayıcı şarjı etkinleştirmek için, Amerika’yı elektriklendirin uygulaması, uygulamayı açın ve “Genel Ücretlendirmeyi […]

Volvo EV’niz İçin Ücretsiz DC Hızlı Şarj Edinme

Electrify America’ya göre, bu modellerin sahipleri, istasyonlarında 250 kilovat-saat ücretsiz DC hızlı şarj alacak. Bu ücretsiz ücretlendirme, Volvo tarafından etkinleştirilmesi gerekmesine rağmen, ilk satın alma tarihinden itibaren üç yıl süreyle araç sahiplerine sunulmaktadır. Göre Amerika’yı Elektriklendirinbayi, sahiplerine dokuz haneli bir kayıt kodu sağlar.

Tamamlayıcı şarjı etkinleştirmek için, Amerika’yı elektriklendirin uygulaması, uygulamayı açın ve “Genel Ücretlendirmeyi Ayarlayın”ı seçin. Ardından, “Üyelik Planını Seçin”i ve ardından “Premium Teklifler”i seçin, ardından dokuz haneli kayıt kodunu ve ardından aracın VIN numarasını girmeniz istenecektir. Kodu ve VIN’i girdikten sonra Plan Açıklamasını kabul edin ve ardından işlemi tamamlamak için ödeme bilgilerinizi girin.

bu XC40 ve C40 her ikisi de 75 kWh kullanılabilir pil kapasitesine sahiptir, bu da kullanıcıların Electrify America’nın DC hızlı şarj istasyonlarında üçten biraz fazla tam şarj alabileceği anlamına gelir. Ücretsiz kilovat saatin yanı sıra, sahipler ayrıca 12 aylık ücretsiz abonelik alıyor. Amerika Geçişini Elektriklendirin+ bulunduğunuz yere, şarj hızınıza ve faturalandırmanın kilovat saat başına mı yoksa şarj süresinin dakikasına göre mi yapıldığına bağlı olarak şarjı yaklaşık %25 oranında azaltan abonelik.

Teknory