VPN kullanarak ABD’den ITVX’te ‘Love Island’ UK nasıl izlenir

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN ile İngiltere dışından ITVX engellemesini kaldırın. Bir yıllık ExpressVPN aboneliği(yeni bir sekmede açılır) 83,32 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan bir para iade garantisi içerir. Muhtemelen hala şu gerçeğin sendelediğini biliyoruz: Halefiyet hayatından gitti, ama bir kez daha umut […]

VPN kullanarak ABD’den ITVX’te ‘Love Island’ UK nasıl izlenir

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN ile İngiltere dışından ITVX engellemesini kaldırın. Bir yıllık ExpressVPN aboneliği(yeni bir sekmede açılır) 83,32 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan bir para iade garantisi içerir.


Muhtemelen hala şu gerçeğin sendelediğini biliyoruz: Halefiyet hayatından gitti, ama bir kez daha umut etmek için sebep var. Aşk Adası İngiltere 5 Haziran’da geri döndü; Ayrıca yarışmacıların aşkı bulmaları için küçük bir şans var, ancak isme rağmen, şovun konusu bu değil.

Birleşik Krallık’taki tüm dramayı takip etmek çok kolay, ancak dünyanın dört bir yanından bağlantı kurmaya çalışan milyonlarca hayran için durum o kadar basit değil. Birleşik Krallık’ta ITVX’te her bölümü canlı yayınlayabilirsiniz, ancak bu popüler akış platformuna ülke dışından bağlanmaya çalışırsanız, hızlı bir şekilde engellenirsiniz.

Bu sinir bozucu, ancak bu coğrafi kısıtlamayı bir VPN ile atlayabilirsiniz.

VPN nedir?

VPN’ler, gerçek IP adresinizi gizleyen özel bir ağ oluşturarak bilgileriniz için koruma sağlayan değerli güvenlik araçlarıdır. Tüm çevrimiçi trafiğiniz şifreli bir tünelden geçtiği için tüm etkinlikleriniz izlenemez ve güvenlidir. Tünelin içini kimse göremez ve tünelin içindeki her şey bilgisayar korsanları, virüsler ve kötü amaçlı yazılımlar gibi çevrimiçi tehditlere karşı korunur.

Bu gerçek IP adresinizi gizleme eylemi, önde gelen akış sitelerini başka bir ülkede bulunduğunuzu düşünmeleri için kandırabilir ve böylece normalde o konumda kilitli olan tüm içeriğe erişim sağlar.

nasıl izlenir Aşk Adası İngiltere ABD’den

Akış için en iyi VPN’ler, gerçek IP adresinizi gizleyebilir ve sizi başka bir ülkedeki güvenli bir sunucuya bağlayabilir. Bu süreç karmaşık gelebilir, ancak aslında gerçekten basittir. Hızlı ve kolay işlem, ITVX gibi siteleri İngiltere’den bağlandığınızı, yani akış yapabileceğinizi düşünmeleri için kandırır. aşk adası dünyanın herhangi bir yerinden canlı:

  1. gibi akış dostu bir hizmete kaydolun ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) (sınırlı bir süre için ücretsiz olarak fazladan üç ay kazanın)

  2. Uygulamayı istediğiniz cihaza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

  3. Uygulamayı açın ve İngiltere’deki bir sunucuya bağlanın

  4. Ziyaret etmek ITVX(yeni bir sekmede açılır) (üstteki araç çubuğundan “canlı”yı seçin veya istek üzerine izleyin)

  5. Kol saati Aşk Adası İngiltere dünyanın herhangi bir yerinden

ITVX’in engellemesini dünyanın herhangi bir yerinden güvenilir bir şekilde kaldırabilen birden çok hizmet vardır, ancak ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) kesintisiz akış için en iyi seçimdir. Aboneler, etkileyici bağlantı hızları, güçlü şifreleme seviyeleri, aynı anda beş adede kadar bağlantı ve coğrafi olarak farklı binlerce sunucuya erişim elde eder. ExpressVPN ayrıca sağlam bir gizlilik politikasına sahiptir, bu nedenle akış sitelerinin engellemesini kaldırırken verileriniz güvendedir.

izleyebilir misin Aşk Adası İngiltere ITVX’te ücretsiz mi?

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir, ancak genellikle para iade garantisi sunarlar. Bu garantileri kullanarak, canlı yayın yapmak için ITVX’in engellemesini kaldırabilirsiniz. Aşk Adası İngiltere paranızla tamamen taahhütte bulunmadan. Bu sinsi bir numara ama işe yarıyor ve hepimiz size para kazandırmak üzereyiz.

Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 103,36 $’a satılıyor ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plana ayrıca bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedeklemesi ve çok önemli olan 30 günlük para iade garantisi dahildir. Para iade garantisiyle, ITVX’in engellemesini kaldırmak için kaydolabilir ve ardından 10. sezonunu izledikten sonra yatırımınızı geri kazanabilirsiniz. aşk adası.

Kol saati Aşk Adası İngiltere ExpressVPN ile ücretsiz.

ExpressVPN’e en iyi alternatiflerNordVPN logosu

CyberGhost VPN logosu

Teknory