Wakerunners, Dave The Diver’ın Arkasındaki Şirketten Yüksek Hızlı, Rekabetçi Bir Oyundur

Wakerunners, geçen yıl mükemmel Dave the Diver ile adından söz ettiren geliştirici Mintrocket’in bir sonraki oyunu. Mintrocket bize Wakerunners’ın farklı bir dahili ekip tarafından geliştirildiğini doğruladı (görünüşe göre aynı anda farklı ekiplerden çok sayıda proje yürütüyor), ancak soyağacı yine de bahsetmeye değer. Oyunun kendisine gelince, oyunun teaser fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz. Teknik olarak oyun 2022’de […]

Wakerunners, Dave The Diver’ın Arkasındaki Şirketten Yüksek Hızlı, Rekabetçi Bir Oyundur

Wakerunners, geçen yıl mükemmel Dave the Diver ile adından söz ettiren geliştirici Mintrocket’in bir sonraki oyunu. Mintrocket bize Wakerunners’ın farklı bir dahili ekip tarafından geliştirildiğini doğruladı (görünüşe göre aynı anda farklı ekiplerden çok sayıda proje yürütüyor), ancak soyağacı yine de bahsetmeye değer.

Oyunun kendisine gelince, oyunun teaser fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Teknik olarak oyun 2022’de ön gösterime sunuldu. Proje TB ve 4v4 ve 5vr yukarıdan aşağıya rekabetçi bir aksiyon oyunudur. oyun, kıyamet sonrası bir dünyada hayatta kalmaya çalışan bir grup grubu konu alıyor. Savaş, oyuncuların yakın dövüşe girerken hızlanma ve yavaşlamayı kendi avantajlarına kullanarak arenada süzüldüğü hızlı tempolu bir sisteme dayanıyor. Görünüşe göre savaşın ortasında karakterleri değiştirebileceksiniz ve bu da açıkça stratejileri etkileyecektir.

Bir sonraki Steam Next Fest sırasında oyun için beş farklı mod ve yedi oynanabilir karakter içeren bir demo mevcut olacak. Şu anda oyun şu anda yalnızca PC için onaylandı.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow