Way Of Water, 2022’nin En Yüksek Hasılat Yapan Filmi Olarak Top Gun 2’yi Geçti

Ev film Haberleri Avatar: Way Of Water, 2022’nin En Yüksek Hasılat Yapan Filmi Olarak Top Gun 2’yi Geçti Avatar: The Way of Water yakında gişede 1,5 milyar dolar kazanacak ve 2022’de gösterime giren en yüksek hasılat yapan film olarak Top Gun: Maverick’i geçecek. Avatar: Suyun Yolu geçme yolunda Top Gun: Maverick 2022’de vizyona giren en […]

Way Of Water, 2022’nin En Yüksek Hasılat Yapan Filmi Olarak Top Gun 2’yi Geçti

Avatar: The Way of Water yakında gişede 1,5 milyar dolar kazanacak ve 2022’de gösterime giren en yüksek hasılat yapan film olarak Top Gun: Maverick’i geçecek.


Avatar: Suyun Yolu geçme yolunda Top Gun: Maverick 2022’de vizyona giren en yüksek hasılat yapan film olarak. Top Gun: Maverick vizyona girdiği Mayıs 2022’den bu yana dünya çapında 1.488 milyar dolara yükseldi. Aylardır haftalık gişe hasılatı raporlarının ilk 15’i arasında kalan filmin 2022’nin en çok hasılat yapan filmi unvanı için tek büyük rakibi oldu. Avatar: Suyun Yolu. Sinemalarda yaklaşık 3 hafta geçirdikten sonra, film 1.482 milyar dolar kazandı, sadece 6 milyon doları geride bıraktı. Top Gun: Maverick‘ nin büyük başarısı.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

gelen bir rapora göre Son teslim tarihi, Avatar: Suyun Yolukazancı kaçınılmaz olarak geçer Top Gun: Maverick‘ nin rekoru, en yeniyi sağlamlaştırıyor avatarı filmi, 2022’de vizyona giren en çok hasılat yapan film oldu. Avatar: Suyun Yolu filmin son zamanlarda elde ettiği birçok şeyden biridir. Bu, 2022’de 1 milyar dolara en hızlı ulaşan film olmanın yanı sıra uluslararası gişede 1 milyar doları aşmayı da içeriyor.

İlgili: Avatar’ın En Riskli Franchise Hareketi, Neredeyse İmkansız Bir film Başarısını Kuruyor


Neden Avatar: Suyun Yolu Gişede Hakim Olmaya Devam Ediyor

Avatar Way Of Water Jake ve Neytiri

Filmin ne kadar hızlı para kazandığı göz önüne alındığında, Avatar: Suyun Yolu dayak atmak Top Gun: Maverick 2022’de vizyona giren en yüksek hasılat yapan film olması kaçınılmazdı. 2009’un uzun zamandır beklenen devamı avatarı bilgisayar tarafından oluşturulan devrim niteliğindeki efektleri nedeniyle dünya çapında gişede hüküm sürmeye devam etti. Avatar: Suyun Yolu Pandora dünyasını canlı hissettirmeye yardımcı olan bir teknoloji olan su altında hareket yakalamayı kullanan tarihteki ilk film. James Cameron’ın yapmaya olan bağlılığı nedeniyle Avatar: Suyun Yolu mümkün olduğu kadar gerçek hissetmek için, birçok kişi üç saatlik çalışma süresi boyunca Pandora’ya kaçmak için filmi izleyecek olabilir.

Hikayesi Avatar: Suyun Yolu film, Jake Sully’nin ailesi, bir baba olarak rolü ve bağımsız reşit olma kavislerinden geçen çocukları etrafında toplandığı için izleyiciler için başka bir çekicilik. Cameron’ın Pandora’nın daha geniş dünyasını keşfetmek için bir mercek olarak Sully ailesine odaklanma kararı, filmi ilişkilendirilebilir temaları için izlemek isteyen aileleri çekmeye yardımcı oluyor. Ayrıca filmin Na’vi’yi insanlaştırmasına yardımcı olur ve izleyicilerin aşinalıkları nedeniyle onlara destek vermelerini sağlar. Kalbi Avatar: Suyun Yolu 2022’de gösterime giren en iyi film olmaya yetecek kadar insanda neden yankı bulduğunu vurgulayarak filmin cazibesine katkıda bulunuyor.

Avatar 2 Gişe Momentumunu Ne Kadar Süre Koruyabilir?

Avatar The Way Of Water Balina İle Yüzme

Avatar: Suyun Yolu vizyona girmesine sadece 3 hafta kaldı, yani filmin gişe performansıyla etkilemeye devam etmesi için bolca zamanı var. film, geçen hafta yerel gişede istikrarlı bir performans sergiledi ve gişe gelirlerinin yakın zamanda düşmeyeceğinin altını çizdi. Eğer Avatar: Suyun Yolu vizyona girdiği ilk 3 haftadaki performansına devam ediyor, ilk haftayı geçme şansı var. avatarı tüm zamanların en çok hasılat yapan filmi olarak. Ne kadar iyi olduğunu söylemek için çok erken olsa da Avatar: Suyun Yolu yapacak, hızlı sollaması Top Gun: Maverick‘ın rekor gişe gelirleri, öngörülebilir gelecek için yüksek kazançlara işaret ediyor.

Sonraki: Avatar 2’nin Gerçek Anlamı, Way Of Water 2’nin En Kafa Karıştıran Dönüşlerini Açıklıyor

Kaynak: Son tarih

Teknory