Windows 2021 paket anlaşması için en iyi Microsoft Office Professional

TL;DR: Windows 2021 için Microsoft Office Professional ve Premium Microsoft Office Eğitim Paketi 53,44 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %85 tasarruf etmenizi sağlar. Yepyeni bir dizüstü bilgisayar gibi, yepyeni bir bilgisayar üzerinde çalışmak için tamamen boş bir tuval gibi geliyor. Ancak ister dizüstü ister masaüstü kurulum olsun, bir noktada zor bir gerçeğe varacaksınız… yeni […]

Windows 2021 paket anlaşması için en iyi Microsoft Office Professional

TL;DR: Windows 2021 için Microsoft Office Professional ve Premium Microsoft Office Eğitim Paketi 53,44 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %85 tasarruf etmenizi sağlar.


Yepyeni bir dizüstü bilgisayar gibi, yepyeni bir bilgisayar üzerinde çalışmak için tamamen boş bir tuval gibi geliyor. Ancak ister dizüstü ister masaüstü kurulum olsun, bir noktada zor bir gerçeğe varacaksınız… yeni bir Microsoft Office lisansına ihtiyacınız var.

Microsoft Office, Microsoft Word’den Microsoft Outlook’a yıllardır bildiğiniz ve sevdiğiniz tüm temel uygulamaları sunar. Yeni cihazınız için yeni bir lisansa ihtiyacınız varsa Windows 2021 için Hepsi Bir Arada Microsoft Office Professional ve yalnızca Windows için bir lisans sağlamakla kalmayan Premium Microsoft Office Eğitim Paketi’ne göz atmak isteyebilirsiniz. ama hepsinde usta olabilmeniz için tüm programlarda çevrimiçi kurslardan oluşan bir filo. Ve şu anda sınırlı bir süre için yalnızca 53,44 £ – çevrimiçi en iyi fiyat – karşılığında hepsini alabilirsiniz.

Bilgisayarınızın asıl kullanım amacı ister iş ister oyun olsun, Microsoft Office uygulamaları her şey için kullanışlıdır. Microsoft Word’de bir belge hazırlamaktan nihayet oturup Microsoft Excel’de bir aile bütçesi oluşturmaya kadar, bu dokuz programda her şey için bir şeyler varmış gibi hissettiriyor. Word, Excel, PowerPoint ve Outlook gibi klasikleri ve Teams, OneNote, Publisher ve Access gibi daha yeni go-to’ları içerir. Bu olmazsa olmaz pakette Skype Kurumsal bile var.

Bilgisayarınıza Microsoft Office’i yükledikten sonra, sekiz Microsoft uygulamasının her biri hakkında çevrimiçi bir kursla eğitim alabilirsiniz. Ödüllü işletme okulu profesörü Chris Haroun tarafından verilen Excel’de Programlama Dahil Eksiksiz Microsoft Excel Kursu ile bir Excel bilgini olun. Bu kapsamlı Excel kursu, her özelliği sıfırdan nasıl kullanacağınızı ve bu yararlı uygulamadan en iyi şekilde nasıl yararlanacağınızı öğretir. Diğer Office programları hakkında herhangi bir tereddütünüz varsa, sizi hızlandırmak için hazır bir kurs var. Tüm bu beceriler, özgeçmişinize daha fazla beceri eklemenize de yardımcı olabilir.

Windows 2021 için Hepsi Bir Arada Microsoft Office Professional ve Premium Microsoft Office Eğitim Paketi ile şimdi sadece 53,44 £ karşılığında sunulan lisans ve çok yönlü uygulamalar eğitiminin keyfini çıkarın.

Teknory