En ucuz Visible planı artık kalıcı olarak daha da ucuz

C. Scott Brown / Android Yetkilisi TL;DR En ucuz Visible planı eskiden 30 dolardı. Ancak, şimdi kalıcı olarak 25 dolar. Plan hala sınırsız konuşma, metin, veri ve etkin nokta içeriyor, ancak aynı sınırlamaları da içeriyor. Visible’ın daha pahalı ve kapsamlı Plus planı değişmiyor. Verizon’un kuleleri tarafından desteklenen Visible ağı, bütçe bilincine sahip müşteriler için her […]

En ucuz Visible planı artık kalıcı olarak daha da ucuz

C. Scott Brown / Android Yetkilisi

TL;DR

  • En ucuz Visible planı eskiden 30 dolardı. Ancak, şimdi kalıcı olarak 25 dolar.
  • Plan hala sınırsız konuşma, metin, veri ve etkin nokta içeriyor, ancak aynı sınırlamaları da içeriyor.
  • Visible’ın daha pahalı ve kapsamlı Plus planı değişmiyor.

Verizon’un kuleleri tarafından desteklenen Visible ağı, bütçe bilincine sahip müşteriler için her zaman iyi bir satın alma olmuştur. Tüm vergiler ve ücretler dahil her ay 30 ABD Doları’na, sınırsız konuşma, metin, veri ve ortak erişim noktası içeren daha iyi bir sözleşmesiz kablosuz plan bulmak zordur.

Ancak geçen yıl boyunca, Visible bu planda sınırlı süreli indirimler sunuyor. Bu indirimler, onu her ay sadece 25 dolara düşürdü. Bugün şirket, bu sınırlı süreli anlaşmalarla işinin bittiğini ve 25 $ fiyatını kalıcı hale getirdiğini duyurdu.

Planın kendisiyle ilgili hiçbir şey değişmiyor. Hâlâ yalnızca Amerika Birleşik Devletleri ve bölgelerindeki hizmeti içermektedir ve yoğun trafik zamanlarında veri hızlarınızın önceliği yine kaldırılacaktır. Hotspot’unuz 5 Mbps hız ile sınırlıdır ve yalnızca bir cihaza bağlanacaktır. Kanada ve Meksika’ya hala ücretsiz konuşma ve metin var, ancak ziyaret sırasında veri yok. Tüm bunları göz önünde bulundurarak bile, her ay sadece 25 ABD doları karşılığında temel akıllı telefon hizmeti harika bir anlaşma.

Halihazırda temel plandaysanız, herhangi bir şey yapmanıza gerek yoktur. Faturanız bugünden itibaren 5$ düşecek. Henüz Görünür bir müşteri değilseniz, kaydolabilir ve bu 25 ABD doları oranını sabitleyebilirsiniz.

Plus planı ne olacak? Taşıyıcının daha pahalı ve daha kapsamlı planı değişmiyor. Her ay hala 45 ABD dolarıdır (vergiler ve ücretler dahil) ve temel planın tüm avantajlarını sunmaya devam eder. Mevcut olduğunda ultra geniş bant erişimi, öncelik azaltma devreye girmeden önce 50 GB yüksek hızlı verinin kilitlenmesi, Meksika ve Kanada’da dolaşım verisi desteği ve uluslararası gezginler için birkaç avantaj daha sağlayarak bahsi yükseltir.

Aşağıdaki düğmeyi kullanarak Visible’a kaydolabilirsiniz.

En ucuz Visible planı artık kalıcı olarak daha da ucuz

Teknory