Zachary Levi ‘Shazam! 2’ Eleştirmenler Ama Rol Arkadaşı Onlardan Biri

Warner Bros aracılığıyla O zamandan beri Shazam! Tanrıların Öfkesi DCU için çok sayıda istenmeyen rekor kırmasına neden olacak bir koşuyu başlatmak için gişede donuk bir gümbürtüyle açıldı, yıldız Zachary Levi kendi kariyerini sabote etmeye kararlı görünüyor. İster SnyderVerse’i ve onun sadık destekçilerini (açıkça söylemek gerekirse Zack Snyder’ın kendisini değil) alenen patlatıyor olsun, eline geçen her […]

Zachary Levi ‘Shazam!  2’ Eleştirmenler Ama Rol Arkadaşı Onlardan Biri

Warner Bros aracılığıyla

O zamandan beri Shazam! Tanrıların Öfkesi DCU için çok sayıda istenmeyen rekor kırmasına neden olacak bir koşuyu başlatmak için gişede donuk bir gümbürtüyle açıldı, yıldız Zachary Levi kendi kariyerini sabote etmeye kararlı görünüyor.

İster SnyderVerse’i ve onun sadık destekçilerini (açıkça söylemek gerekirse Zack Snyder’ın kendisini değil) alenen patlatıyor olsun, eline geçen her fırsatta Dwayne Johnson’ı gözden kaçırıyor, süper kahraman devam filmini yeterince tanıtmadığı için Warner Bros. Marvel Sinematik Evreni koşusu hakkında yanlış sözler verdiği için Kevin Feige’e yalan söylemek, ortaya çıkmaya tanık olmak için oldukça iyi bir manzaraydı.

Bununla birlikte, Levi dün gece Chicago Comic and Entertainment Expo’da göründüğünde, son zamanlardaki tam anlamıyla felaketinin eksiklikleri konusunda sorguya çekildiği zaman, işler istemeden komik bir hal aldı. düşündüğünü açıkladıktan sonraShazam! Tanrıların Öfkesi nesnel olarak aslında ilk filmden daha iyi bir film” – ancak “birçok insanın öyle düşünmediğini” itiraf etmeden değil – oyuncuya filmin eleştirmenlerine ne söyleyeceği soruldu ve kısa ve öz bir “f * ile yanıt verdi. Bu adamları vurun.

Görünüşe göre, en sinsi eleştirmenlerden biri, Levi’nin Billy Batson’ın süper güçlü versiyonu olarak abartılı çocuksu performansını çöpe atan bir tweet’i beğendiği keşfedildikten sonra başrol oyuncusu Asher Angel’dan başkası değildi.

Bu aşamada gerçekten telafi edemezsiniz, ancak yine de Zachary Levi 2023 Kendini Sabotaj Turunun nasıl gittiğini görmekle ilgileniyoruz, özellikle de yakın kişisel arkadaşları James Gunn ve Peter Safran’ın olma ihtimali giderek daha düşük görünüyorken. DCU’ya dahil edilmesini ileriye doğru haklı çıkarabilecek.

Teknory