Windows’ta PDF’leri düzenlemek bu uygulamayla çocuk oyuncağı, şimdi sadece 40 ABD doları

TL;DR: 22 Nisan’dan itibaren Windows için PDF Reader Pro Premium Lisansı alın(yeni bir sekmede açılır) sadece 39,99$’a — bu, 59,99$’lık orijinal fiyattan %33 indirimli. Ne kadar süredir iş gücünde çalışıyor veya idari görevlerle uğraşıyor olursanız olun, bir e-postaya iliştirilmiş PDF’leri almaktan korkabilirsiniz… özellikle bunları düzenlemeniz veya onların içinde çalışmanız gerekiyorsa. Sezgisel değillerdir ve bunları düzenlemeye […]

Windows’ta PDF’leri düzenlemek bu uygulamayla çocuk oyuncağı, şimdi sadece 40 ABD doları

TL;DR: 22 Nisan’dan itibaren Windows için PDF Reader Pro Premium Lisansı alın(yeni bir sekmede açılır) sadece 39,99$’a — bu, 59,99$’lık orijinal fiyattan %33 indirimli.


Ne kadar süredir iş gücünde çalışıyor veya idari görevlerle uğraşıyor olursanız olun, bir e-postaya iliştirilmiş PDF’leri almaktan korkabilirsiniz… özellikle bunları düzenlemeniz veya onların içinde çalışmanız gerekiyorsa. Sezgisel değillerdir ve bunları düzenlemeye veya işaretlemeye çalışmak için bile genellikle üçüncü taraf yazılımlara ihtiyaç duyarsınız. PDF Reader Pro Akıllı PDF Düzenleyici ve Dönüştürücü Aracının devreye girdiği yer burasıdır ve PDF’den hoşlanmamanıza bir çözüm sunar.

PDF’lerle etkileşime her zaman hazır olduğunuzdan emin olun(yeni bir sekmede açılır) Windows için PDF Reader Pro Akıllı PDF Düzenleyici ve Dönüştürücü Aracı için Premium Lisans ile. Şu anda sınırlı bir süre için yalnızca 39,99 $’a – normal fiyattan %33 indirimli – satışta.

Görüntüleyin, düzenleyin, işaretleyin, gözden geçirin, dönüştürün, birleştirin, ayırın, ayıklayın, sıkıştırın…PDF Reader Pro, dosyanızla yapmanız gereken her şeyi halledebilmelidir. Bu, daha verimli çalışmanıza ve potansiyel olarak değerli zamanınızdan tasarruf etmenize yardımcı olabilir. En havalı özelliklerden bazıları arasında? Çok sekmeli bir görüntüleyici, dosyaları karşılaştırmanıza olanak tanıyan bölünmüş görünüm, tek tıklamayla yazdırma seçeneği ve açık mod, koyu mod, sepya, reseda modu ve daha fazlasından tema renklerini özelleştirme yeteneği. Gelişmiş düzenleme araçları(yeni bir sekmede açılır) Ayrıca bir filigran ekleyebilir ve düzenleyebilir, üst bilgileri ve alt bilgileri ve sayfa numaralarını PDF’nize kolaylıkla ekleyebilir ve hatta düzleştirilmiş kopyalar oluşturabilirsiniz.

Windows için PDF Reader Pro Akıllı PDF Düzenleyici ve Dönüştürücü Aracı Premium Lisansı ile PDF deneyiminizi basitleştirin(yeni bir sekmede açılır) sınırlı bir süre için yalnızca 39,99 ABD Doları (kayıtlı 59 ABD Doları).

Fiyatlar değişebilir.

Teknory