2024’ün en iyi 5 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarı

Microsoft Surface Pro 9 ile biraz zaman geçirdikten sonra, onun en sadık Apple’ın bile nasıl Microsoft hayranı olabileceğini görebiliriz. Evet, başlı başına güçlü bir cihaz ama buradaki oyunun adı çok yönlülük. (Aynı zamanda öğrenciler için piyasadaki en sevdiğimiz dizüstü bilgisayarlardan biridir.) 2’si 1 arada bir dizüstü bilgisayar olarak Surface Pro 9 son derece etkileyici. Bir […]

2024’ün en iyi 5 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarı

Microsoft Surface Pro 9 ile biraz zaman geçirdikten sonra, onun en sadık Apple’ın bile nasıl Microsoft hayranı olabileceğini görebiliriz. Evet, başlı başına güçlü bir cihaz ama buradaki oyunun adı çok yönlülük. (Aynı zamanda öğrenciler için piyasadaki en sevdiğimiz dizüstü bilgisayarlardan biridir.)

2’si 1 arada bir dizüstü bilgisayar olarak Surface Pro 9 son derece etkileyici. Bir anda dizüstü bilgisayardan tablet moduna geçmek çok kolaydır ve bilgisayarın 12. nesil Intel Core işlemcisinin (bir dizi diğer özelleştirilebilir özellik ile birlikte yükseltilebilir) yardımıyla hızlı ve İster elde taşınırken, ister masa başında ana üs kuruyor olun, kusursuz performans. Pro 9 aynı zamanda hoş bir eklenti olan 5G desteğini sunan ilk Surface’tır. Tüm favori Android uygulamalarınıza ve Xbox Cloud Gaming’e erişim de burada, bu da anlaşmayı daha da güzelleştiriyor.

Not almayı bir angarya olmaktan çıkarıp keyifli bir aktiviteye dönüştüren yeni Slim Pen 2’yi çok sevdik. Mesajları el yazısıyla yazma ve bunları bilgisayar metnine dönüştürme yeteneği her zaman sihir gibi hissettirmeye devam ediyor ve not alma uygulamanızı kalemin ucuna tıklayarak açmak, gerçekten yararlı hissettiren eğlenceli küçük bir hiledir. Sanat öğrencileri özellikle Slim-Pen-2-Adobe-Suite sinerjisine bayılacaklar. Yeni destek ayağı da geliştirildi ve masa üstü modunda öncekilerden çok daha dengeli bir his veriyor (yine de onu kucağınızda kullanmanızı önermiyoruz; çok dengesiz).

Pro 9’un çıkarılabilir klavyesinin verdiği hissi gerçekten sevsek de, biraz dayanıksız olduğunu düşünmeden edemedik. Bu şeyin herhangi bir büyük düşüşe dayanabileceğini düşünmüyoruz, bu yüzden dikkatli davranmanızı ve bir taşıma çantası almanızı öneririz. Dizüstü bilgisayar-tablet kombinasyonuyla ilgili yaşadığımız bir başka küçük sorun da masa üstü modundaki konumuydu; görüntülü aramalar için pek iyi değil ve kamera akışının diğer ucunda tamamen tuhaf görünmenize neden oluyor (kamera kalitesi gerçekten çok iyi, Yine de). Görüşmedeki herkesin çenenize bakması sizin için sorun teşkil etmediği sürece, bu sizin için bir sorun teşkil etmemelidir. Ah, kulaklık girişinin olmaması bizim için her zaman sıkıntı olacaktır. Üzgünüm!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow