Wonka’dan Hugh Grant Oompa Loompa, Jackass Star Wee Man’den Dürüst Bir Yanıt Aldı

Özet Ahmak yıldızı Wee Man, Hugh Grant’in bir Oompa Loompa olarak seçilmesini eleştiriyor. Wonkacücelik ile aktörler için fırsatların eksikliğini vurgulayarak. Cüce olmayan aktörlere geleneksel olarak cüceliğe sahip kişiler için ayrılmış rollerde rol vermek, zararlı tiplemeyi sürdürür ve cüceliğe sahip aktörlerin fırsatlarını kısıtlar. Bir Oompa Loompa’yı oynamak, cüceliğe sahip oyuncular için kapılar açabilir, bu nedenle, doğru […]

Wonka’dan Hugh Grant Oompa Loompa, Jackass Star Wee Man’den Dürüst Bir Yanıt Aldı

Özet

  • Ahmak yıldızı Wee Man, Hugh Grant’in bir Oompa Loompa olarak seçilmesini eleştiriyor. Wonkacücelik ile aktörler için fırsatların eksikliğini vurgulayarak.
  • Cüce olmayan aktörlere geleneksel olarak cüceliğe sahip kişiler için ayrılmış rollerde rol vermek, zararlı tiplemeyi sürdürür ve cüceliğe sahip aktörlerin fırsatlarını kısıtlar.
  • Bir Oompa Loompa’yı oynamak, cüceliğe sahip oyuncular için kapılar açabilir, bu nedenle, doğru temsil fırsatlarının kaçırılması ve Wee Man’in yanı sıra diğer aktörlerin de eleştiriye katılması endişe vericidir.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİKLE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Ahmak Daha çok Wee Man olarak bilinen yıldız Jason Acuña, Hugh Grant’in kadroya alınmasına karşı konuşuyor. Wonka. Hugh Grant, Willy Wonka’nın Çikolata Fabrikasındaki birçok işçiden biri olan Umpa Loompa’yı oynayacak. Tasvir, önceki Oompa Loompa aktörleri gibi geniş çapta eleştiriler aldı. Willy Wonka ve Çikolata Fabrikası Ve Charlie’nin Çikolata Fabrikası cücelik olan insanlardı.

Bir dublör sanatçısı olarak öne çıkan Acuña, Ahmakcüceliği var ve aleyhinde konuşuyor Wonka Grant’in dökümü. ile yapılan bir röportajda TMZAcuña rolle alay etti ve artık çürütülmüş olanı eleştirdi Karbeyaz Disney yeniden yapımının yedi cüceler olarak cüceliğe sahip insanları seçmemeyi seçtiğini gösteren set fotoğrafları. Acuña’nın puanları hakkında Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler Disney, oyuncuların gerçeklerin yerine geçtiğini açıkladığından, artık doğru olmayabilir, Grant eleştirisi öne çıkıyor. Aşağıdaki alıntıya göz atın:

Bunu sorman komik, çünkü geçen gün bir arkadaşım bundan bahsediyorduk ve yapay zeka yüzünden bunun için mükemmel bir zamanlama. [issues] SAG ve Yazarlar Birliği’nin içinden geçtiği. Bu kötü bir şey. Ben buna katılmıyorum. Birincisi, çünkü yaptıkları şey, insanların küçük insanlar olarak sahip olabileceği işleri hemen hemen değiştirmek. ‘Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler’, cüceler için, biliyor musun? Geçen gün de tartıştığımız şey Wonka filmiydi ve Hugh Grant şu anda bir Oompa Loompa oynuyor, bu yüzden sanırım Hugh Grant, sen artık kendini küçük bir insan olarak tanımlıyorsun. İlginç, vay canına… Kesinlikle öyle [typecast little people]. Beni kişisel olarak etkilemiyor. Bu yüzden bu konuda sesimi çıkarmadım. TMZ’nin bu konuda bana gelmesine şaşırdım. Yine de harika, TMZ’yi seviyorum. Ama bence bu ‘Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler’. Neden Pamuk Prenses’i ve ortalama yedi kişiyi işe alıyorsunuz? Bilirsin? Yani, yapmak istedikleri buysa, sanırım pek çok insan onlara kızacak… Doğru yapmak istiyorlarsa, filmi yeniden yaparlar ve yeniden kurarlar ve Pamuk Prenses’i alırlar. yedi cüceler Bazen kaybetmek zorunda kalırlar. O zaman kaybettiler ve şimdi daha iyi geri dönmeleri gerekiyor. Daha iyi yap, Disney.


Wonka Nerede Yanlış Yaptı?

Acuña haklı olarak seslendi Wonka Cücelere 1971’den beri kendilerine biçilen rolü atamadıkları için Willy Wonka ve Çikolata Fabrikası. Cüceliği olmayan aktörler böyle roller üstlenirse, Hollywood tatili yapmamış genç oyuncular asla öne çıkamayabilir. Hugh Grant, Hollywood’da bir yer kazanmak için Oompa Loompa’yı oynamasına pek ihtiyaç duymayan köklü bir aktör, ancak onu kadroya alarak, Wonka izleyicilere düzgün ve doğru bir temsil sunmayı pek umursamadığının sinyalini veriyor.

Umpa Loompas da dahil olmak üzere belirli rollerin Wonkacüceliği olan insanları zararlı bir şekilde etkileyebilecek bir tipleme biçimidir. Hiçbir aktör, yalnızca cücelikle doğdukları için belirli bir rol türünü korumaya zorlanmamalıdır, çünkü diğer Hollywood aktörleri kadar başka roller üstlenmeye hak kazanmaları gerekir ve bunları kısıtlamak, onları tamamen dışlamak kadar ayrımcıdır. .

Bununla birlikte, bir Oompa Loompa oynama şansına sahip olmanın nadiren elde edilen bir şans olduğunu kabul etmek önemlidir. Cüceliği olan insanlar, bu rolleri Hollywood’a girmek ve daha sonra dallanmak için kullanabilirler. Ek olarak, Acuña, Grant aleyhinde konuşan tek cüce insan olmaktan çok uzaktır. Söğüt yıldız George Coppen de oyuncu kadrosunu eleştirdi. WGA, genç yazarların sektöre girebilmelerini sağlamak için mücadele ederken, Acuña ve Coppen, cücelik olan insanların geleceği hakkında endişeleniyorlar. Wonka onlara fırsatlar sunmayı reddediyor.

Kaynak: TMZ

Anahtar Yayın Tarihi

  • Wonka Posteri

Teknory