Bu ‘Koruyucular Cilt. 3’ Karakteri Kang’ı Daha da Kötü Gösteriyor

Marvel Studios aracılığıyla görüntü Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 eleştirmenleri hayal kırıklığına uğratan son Marvel projelerinin uzun listesine katılmış olabilir, ancak ilk hayran tepkileri dikkate alınacak bir şeyse, James Gunn’ın denenmiş ve test edilmiş film yapımı pirzolalarından başka bir muamele içindeyiz. Hayranlardan en çok övgü alan şeyler arasında, üç dizideki ana düşman figür olan Chukwudi Iwuji’nin […]

Bu ‘Koruyucular Cilt.  3’ Karakteri Kang’ı Daha da Kötü Gösteriyor

Marvel Studios aracılığıyla görüntü

Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 eleştirmenleri hayal kırıklığına uğratan son Marvel projelerinin uzun listesine katılmış olabilir, ancak ilk hayran tepkileri dikkate alınacak bir şeyse, James Gunn’ın denenmiş ve test edilmiş film yapımı pirzolalarından başka bir muamele içindeyiz.

Hayranlardan en çok övgü alan şeyler arasında, üç dizideki ana düşman figür olan Chukwudi Iwuji’nin High Evolutionary’si var. Iwuji, MCU’nun başarısının ardından ilk çıkışını yapıyor. barışçılKelebek Projesi’nin liderini canlandırdığı yer.

Şimdi, High Evolutionary, Kang the Conqueror’dan daha iyi bir kötü adam olarak selamlanıyor, ki bu – Jonathan Majors’ın kanunla bir karşılaşma da dahil olmak üzere son tartışmalarını engellese bile – MCU’nun gelecek planlarına, özellikle de dahil olanlara bir başka korkunç darbe. sonraki iki İntikamcılar filmler.

Kang’ın bir sonraki Thanos olması ve MCU’nun gücüne karşı çıkması gerekiyordu. Yenilmezler: Kang Hanedanı Ve Yenilmezler: Gizli Savaşlar, ancak bu planlar artık o kadar çekici görünmüyor. Bu sadece Majors’ın ciddi aile içi taciz iddialarıyla karşı karşıya olduğu gerçeği değil. Kang, kendini vasatın altında bir kötü adam olarak kanıtladı. Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumaniave High Evolutionary gibi tek seferlik bir kötü adam karakter olarak onu geride bırakmayı başardıysa, Marvel’in en değerli Beşinci Aşama projelerini taşıma olasılığıyla karşı karşıya kaldığında ne şansı var?

Ayrıca, bir şey bize, Marvel Kang’ı yeniden canlandırsa bile, onun gibi karakterleri etkileyen ana sorunu çözmeyeceğini söylüyor ki bu korkunç bir yazı. Bazı nedenlerden dolayı, MCU reklam öğeleri, iş kötü adamlara geldiğinde bunu doğru anlayamıyor gibi görünüyor, bu yüzden belki de Muhafızlar Cilt. 3 onlara Yüksek Evrimci’ye bakma ve Gunn’ın kitabından bir sayfa alma fırsatı verebilir.

Teknory