Xbox Kablosuz Oyun Kumandası Belleniminizi Nasıl Güncellersiniz?

Denetleyicinizi kablosuz olarak güncellemek, bunu yapmanın en kolay yoludur. Kablosuz oyun kumandasının orijinal sürümü dışında her Xbox oyun kumandası, kablosuz olarak güncellenebilir. Üretici yazılımını güncellemeye çalışmadan önce kontrol cihazınızın pillerinin yeni olduğundan veya tam şarjlı olduğundan emin olmalısınız. Bir üretici yazılımı güncellemesini kontrol etmek ve yüklemek için, aksesuarlar menüsünün denetleyici bölümüne gitmeniz gerekir. oyun kumandasındaki […]

Xbox Kablosuz Oyun Kumandası Belleniminizi Nasıl Güncellersiniz?

Denetleyicinizi kablosuz olarak güncellemek, bunu yapmanın en kolay yoludur. Kablosuz oyun kumandasının orijinal sürümü dışında her Xbox oyun kumandası, kablosuz olarak güncellenebilir. Üretici yazılımını güncellemeye çalışmadan önce kontrol cihazınızın pillerinin yeni olduğundan veya tam şarjlı olduğundan emin olmalısınız.

  1. Bir üretici yazılımı güncellemesini kontrol etmek ve yüklemek için, aksesuarlar menüsünün denetleyici bölümüne gitmeniz gerekir.
  2. oyun kumandasındaki Xbox düğmesine basın, Profil ve sistem > Ayarlar > Cihazlar ve bağlantılar > Aksesuarlar >’ı seçin, ardından ilgili oyun kumandasını seçin.
  3. Üç noktayı (…) seçin ve size kontrol cihazınızın hangi donanım yazılımı sürümünün açık olduğunu söylemelidir ve aygıt yazılımının yeni bir sürümü mevcutsa bir “güncelleme” düğmesi görüntülenmelidir.
  4. Düğmeyi görürseniz, onu seçin ve ardından denetleyicinizin güncellenmesi gerekir.

Kablosuz olarak güncelleme yaparken kontrol cihazınızın stereo kulaklığını da güncelleyebilirsiniz. Kulaklığı güncellemek için, konsol açıkken ve üretici yazılımı güncellemesini başlatmadan önce kulaklığı prize takın. Konsol kapalıyken veya güncelleme başladıktan sonra prize takmak, otomatik algılama özelliğinin çalışmasını durdurabilir ve kulaklığınızın güncellenmemesine neden olabilir.

Teknory