Yeni Amazon Echo Buds için ön sipariş verin ve %20 indirimin keyfini çıkarın

Amazon Yankı Tomurcukları (2023) Amazon Yankı Tomurcukları (2023) Şimdi çok noktalı Bluetooth bağlantısı özelliği. Gerçek kablosuz Echo Buds’ın üçüncü nesli, sağlam ses, iyi pil ömrü ve hareket halindeyken Alexa sunarken öncekilerden daha uygun bir fiyata geliyor. Echo Buds 2023 de dahil olmak üzere yeni nesil Amazon Echo cihazları yakında raflarda yerini alacak. sadece 39,99$ — […]

Amazon Yankı Tomurcukları (2023)Amazon Yankı Tomurcukları (2023)

Amazon Yankı Tomurcukları (2023)

Şimdi çok noktalı Bluetooth bağlantısı özelliği.

Gerçek kablosuz Echo Buds’ın üçüncü nesli, sağlam ses, iyi pil ömrü ve hareket halindeyken Alexa sunarken öncekilerden daha uygun bir fiyata geliyor.

Echo Buds 2023 de dahil olmak üzere yeni nesil Amazon Echo cihazları yakında raflarda yerini alacak. sadece 39,99$ — Perakende satış fiyatından %20 indirim.

Üçüncü nesil Echo Buds 7 Haziran’da piyasaya sürülecek, bu nedenle Echo Buds 2023’ün fiyatını önceki modelle karşılaştırdığınızda çok fazla beklemeniz ve ödemeniz gerekmeyecek. Echo Buds (2. Nesil), kablosuz bir şarj kutusu isteyip istemediğinize bağlı olarak 120 $ veya 140 $ olarak oldukça pahalıydı. En son Echo Buds’ın 50 $ ‘lık perakende fiyatıyla Amazon, bütçe kulaklık pazarını açıkça hedefliyor ve bu anlaşmada 10 $’ lık bir indirim kesinlikle kulaklıkları bir göz atmaya değer kılıyor.

Çok noktalı Bluetooth eşleştirmeyi kullanarak aynı anda iki cihaza bağlanın.

Henüz yeni Echo Buds’ı test etme şansımız olmadı, ancak bu fiyata para için iyi bir değere sahip görünüyorlar. Kısmen kulak içi bir tasarıma sahip olan her kablosuz kulaklık, Amazon’un iyi dengelenmiş bas ile yüksek kaliteli ses sağladığını iddia ettiği 12 mm’lik dinamik bir sürücü içerir. Her kulaklıkta ayrıca iki mikrofon ve bir arama sırasında konuşmacı ile çevredeki sesleri ayırt etmek için bir “ses algılama ivmeölçer” bulunur.

Echo Buds 2023’teki bir başka yükseltme, çok noktalı Bluetooth eşleştirmesini kullanarak aynı anda iki cihaza bağlanabilme özelliğidir. Ayrıca tek bir şarjla beş saate kadar müzik çalabilirsiniz; bu süre, tam şarjlı bir kasa ve tere dayanıklılık kullanılarak 20 saate kadar uzatılabilir. Ve yerleşik Alexa olmadan bir Echo ürünü olmazlardı.

Daha fazla bilgi edinmek ve Amazon’un en yeni tomurcuklarına ilk sahip olanlardan biri olmak için yukarıdaki bağlantıyı takip edin.

Yeni Amazon Echo Buds için ön sipariş verin ve %20 indirimin keyfini çıkarın

Teknory