Yeni Batman’i oynaması gereken 6 oyuncu (ve neye benzeyecekleri)

LAS VEGAS, NEVADA – 25 NİSAN: Timothee Chalamet, Ulusal Tiyatro Sahipleri Birliği’nin Colosseum’daki resmi kongresi CinemaCon sırasında Warner Bros. Pictures Studio sunumunda yakında çıkacak olan “Dune: Part Two” filminin tanıtımını yapan kırmızı halıya katıldı. Caesars Palace, 25 Nisan 2023’te Las Vegas, Nevada’da. (Fotoğraf: Greg Doherty/WireImage) DC Evreninde yeni bir Batman olacak. Bunun tam olarak ne […]

Yeni Batman’i oynaması gereken 6 oyuncu (ve neye benzeyecekleri)

LAS VEGAS, NEVADA – 25 NİSAN: Timothee Chalamet, Ulusal Tiyatro Sahipleri Birliği’nin Colosseum’daki resmi kongresi CinemaCon sırasında Warner Bros. Pictures Studio sunumunda yakında çıkacak olan “Dune: Part Two” filminin tanıtımını yapan kırmızı halıya katıldı. Caesars Palace, 25 Nisan 2023’te Las Vegas, Nevada’da. (Fotoğraf: Greg Doherty/WireImage)

DC Evreninde yeni bir Batman olacak. Bunun tam olarak ne zaman olacağını bilmiyoruz ama James Gunn ve Peter Safran yeni bir Batman’le dalga geçti. Cesur ve Cesur, Grant Morrison’ın çizgi romanına dayanan yeni bir DC filmi.

Matt Reeves’in başrolünde Robert Pattinson’ın Batman rolünü sürdüreceği ortaya çıktı. Batman 2, ancak DC Universe’deki karakter olarak devam etmeyecek. Ben Affleck de Yarasa kostümünü astı. Artık Bruce Wayne’i oynamıyor.

Bu liste için bir sonraki Batman olarak görmek istediğimiz beş aktörü seçtik ve ayrıca her aktörün Bruce Wayne/Batman olarak epik hayran çizimlerini paylaştık. Hayal kurmadık Batman Cesur ve Cesur’da, Dolayısıyla yeni Batman’i oynaması gereken aktörler listemiz biraz daha gençleşiyor ve bu da Morrison’ın çizgi romanının baba-oğul yönü üzerinde sert bir şekilde hareket edeceklerse bazı aktörlerin hemen yarıştan çekilmesine neden olabilir. Yine de sorun değil! Batman’in daha genç bir versiyonunun zamanla DC Evreni’ne tanıtılmasının yanındayız!

Listeye hayranların favorisi olan, daha önce Batman olan ve canlı aksiyon versiyonunda tekrar Batman olmayı çok isteyen Jensen Ackles ile başlayalım.

The Boys, The Boys 3. sezon, The Boys 3. sezon 8. bölüm, The Boys finali, The Boys 4. sezon, The Boys 4. sezon yayın tarihi - Jensen Ackles - Batman

The Boys 3. sezon Amazon Videosu’nda Jack Quaid (Hughie Campbell), Jensen Ackles (Soldier Boy)

1. Jensen Ackles

Jensen Ackles, konu yeni bir Batman’i seçmek olduğunda insanların aklına gelen ilk isimlerden biri. Ackles, en çok Dean Winchester rolüyle tanınıyor. Doğaüstü, Batman’i birçok animasyon filmde de seslendirdi. Rolüne inanılmaz bir şeyler katabileceğini biliyoruz ama bu hiç olacak mı?

Ne yazık ki bu elimizde değil ama Ackles’ın Gotham’ın Pelerinli Haçlısı olarak nasıl görünebileceğine dair iyi bir fikrimiz var. @captain__raccoon Instagram’da.

Ackles’a son zamanlarda Batman’i oynama arzusu soruldu ve o da ilgilendiğini yineledi ancak onu Bruce Wayne/Batman olarak DCEU’ya getirme yönündeki görüşmeler kamuoyunun gözüne yansımadı.

Genel olarak Ackles’ın inanılmaz bir Batman olacağını düşünüyorum. Soldier Boy kadar iyi Erkekler. Batman rolünde harika olacağına hiç şüphe yok. Stüdyonun Ackles’la ilgili tek çekincesi onun yaşı ve onu Batman olarak ne kadar süre isteyebilecekleri. Kendisi bu listedeki diğerlerinden çok daha yaşlı ve bu listedeki potansiyel hikâyelerle de uyumlu. Cesur ve Cesur Bruce’un oğlu Damian Wayne ile birlikte. Ayrıca film yıldızı yerine televizyon yıldızı olarak da ün kazandı. Bu iddialı ve aptalca ama bu işlerin nasıl yürüyeceğine dair kuralları ben koymuyorum. Tanınmış TV yıldızlarının böyle büyük filmlere geçiş yapması zor.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow