Yeni gibi yenilenmiş bir HP dizüstü bilgisayarı yalnızca 390$’a kazanın

TL;DR: 23 Şubat’a kadar yenilenmiş bir HP EliteBook 840 G5 (Intel Core i5, 16 GB RAM, 256 GB SSD) alabilirsiniz(Yeni bir sekmede açılır) şu anki perakende değeri olan 410$ yerine yalnızca 389.99$’a. İyi bir dizüstü bilgisayar işinizi her yere götürmenize yardımcı olabilir. Uzaktan çalışanlar için bu, kolay seyahat ve sürekli üretkenlik anlamına gelir. Ofis çalışanları […]

Yeni gibi yenilenmiş bir HP dizüstü bilgisayarı yalnızca 390$’a kazanın

TL;DR: 23 Şubat’a kadar yenilenmiş bir HP EliteBook 840 G5 (Intel Core i5, 16 GB RAM, 256 GB SSD) alabilirsiniz(Yeni bir sekmede açılır) şu anki perakende değeri olan 410$ yerine yalnızca 389.99$’a.


İyi bir dizüstü bilgisayar işinizi her yere götürmenize yardımcı olabilir. Uzaktan çalışanlar için bu, kolay seyahat ve sürekli üretkenlik anlamına gelir. Ofis çalışanları için bu, Pazartesi günü bir yığın stres bulmak için gelmekle hafta sonu güzel bir kafede küçük bir iş yapmak arasındaki fark olabilir. Güçlü bir dizüstü bilgisayar istiyorsanız(Yeni bir sekmede açılır) bu, bütçenizi zorlamadan kendi başına bir komuta istasyonudur, o zaman bu Sertifikalı Yenilenmiş HP EliteBook 840’ı sadece 389,99 $’a deneyin.

Düşük fiyata güçlü bir dizüstü bilgisayar

Bu bilgisayar yenilenmiş olabilir, ancak kesinlikle kullanılmış görünmüyor. Yenileme işlemi, yeniden paketlemeden önce temizlik, inceleme ve işlevsellik testini içerir. Bu bilgisayarın yepyeni olmadığının tek işareti, orijinal kutusunda gelmemesidir. Bunun dışında, çalışması ve onu raftan yeni çıkarmışsınız gibi görünmesi gerekir.

Egzersizinizi 14 inç ekrana yayın(Yeni bir sekmede açılır) veya uygulamalar arasında çoklu görev gerçekleştirin ve 16 GB RAM ve 1,7 GHz Intel Core i5-8350U işlemcinin tüm avantajlarından yararlanın. 512 GB SSD geniş, sağlam ve sessizdir. Önceki makinenizde bir HDD(Yeni bir sekmede açılır)o zaman hacim farkı önemli olabilir.

Bu dizüstü bilgisayar ne kadar geniş olursa olsun, hâlâ üç kilonun biraz üzerinde. Bu hafif tasarım, işinizi yolda yanınızda taşımayı kolaylaştırabilir. Windows 10 Pro önceden yüklenmiş olarak gelir, böylece verimli bir işletim sistemiyle çalışmaya başlayabilirsiniz.

Yenilenmiş bilgisayarlar için alışveriş yapın ve tasarruf edin

Yenilenmiş satın almak, çok düşük bir fiyata mükemmel bir cihaz elde etme şansıdır. Masaüstü hissi veren ve neredeyse her yere taşınabilen bir iş bilgisayarına ihtiyacınız varsa, yenilenmiş bir HP EliteBook 840 G5 almak için fiyatın tekrar yükselmesini beklemeyin.(Yeni bir sekmede açılır) 389,99 $ (kayıt 410 $). Satış 23 Şubat 23:59 PT’de sona eriyor. Kupon gerekmez.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory