Mila Kunis, Ashton Kutcher ve Reese Witherspoon’un Kırmızı Halı Fotoğraflarında Eğlendi

Albert L. Ortega / Getty Images aracılığıyla fotoğraf Asthon Kutcher ve Reese Witherspoon’un kırmızı halısının gelecek filmlerinin galasında göründüğünü düşündüyseniz Senin Yerin veya Benimki bir tuğla ve bir kütük kadar kimya içerir, yalnız değilsiniz. Aslında, Kutcher’ın hayat arkadaşı, Mila KunisReese Witherspoon’un sabah şovunu verdiği bir röportaja göre , benzer bir duygu paylaştı. Bugün. Kunis ve […]

Mila Kunis, Ashton Kutcher ve Reese Witherspoon’un Kırmızı Halı Fotoğraflarında Eğlendi

Albert L. Ortega / Getty Images aracılığıyla fotoğraf

Asthon Kutcher ve Reese Witherspoon’un kırmızı halısının gelecek filmlerinin galasında göründüğünü düşündüyseniz Senin Yerin veya Benimki bir tuğla ve bir kütük kadar kimya içerir, yalnız değilsiniz.

Aslında, Kutcher’ın hayat arkadaşı, Mila KunisReese Witherspoon’un sabah şovunu verdiği bir röportaja göre , benzer bir duygu paylaştı. Bugün. Kunis ve Witherspoon’un uzun süreli arkadaşlar olduğu bildirildi, ancak Whitherspoon, Kutcher’ı ancak çekim yaparken tanımaya başladı. Senin Yerin veya Benimki.

Witherspoon, kendisinin ve Kutcher’ın şirketten aldığı bir e-postayı anlattı. Kötü Anneler Garip kırmızı halı görünümlerinin ardından yıldız:

“Dün gece bize e-posta bile gönderdi. “Kırmızı halıda birlikte çok garip görünüyorsunuz.”

Öyleyse, Kutcher ve Witherspoon’un kırmızı halı görünümüne yönelik çok sayıda Twitter tepkisinin ifade ettiği duygu haklı görünüyor:

Çift birlikte başrolde Senin Yerin veya Benimki, Zıt kutuplar olan iki uzun süreli arkadaş hakkında bir hikaye – biri istikrar için can atıyor, diğeri değişimle büyüyor. Çift bir haftalığına ev değiştirir ve bu süre zarfında isteklerinin ve ihtiyaçlarının düşündükleri gibi olmayabileceğini keşfederler.

İkilinin kırmızı halıdaki pozları ise pek inandırıcı olmadı. Senin Yerin veya Benimki, Önde gelen bir teori, performanslarının o kadar ateşli olabileceği ve belki de galada herhangi bir şey çekmemek için birbirlerinden sağlıklı bir mesafe bırakmaları gerektiği olabilir. Bay ve Bayan Smith-dikkat edin.

Birkaç kısa gün içinde öğreneceğiz, ne zaman Senin Yerin veya Benimki 10 Şubat 2023’te Netflix’te.

Teknory