Yeni OnePlus Watch 2 sızıntısı bize tasarıma ilk bakışı sunuyor

TL;DR Yeni bir sızıntı, OnePlus’ın yakında çıkacak akıllı saatinin görsellerini ortaya çıkardı. Renderlerin test aşamasındaki bir prototipin gerçek görüntülerine dayandığı söyleniyor. Sızıntılar, OnePlus Watch 2’nin Snapdragon W5 Gen 1 çipine sahip olacağını iddia ediyor. OnePlus’ın akıllı saati bir kez daha deneyebileceğine dair söylentiler Eylül ayının başlarından beri ortalıkta dolanıyordu. Şimdi yeni bir sızıntı bize cihazın […]

Yeni OnePlus Watch 2 sızıntısı bize tasarıma ilk bakışı sunuyor

TL;DR

  • Yeni bir sızıntı, OnePlus’ın yakında çıkacak akıllı saatinin görsellerini ortaya çıkardı.
  • Renderlerin test aşamasındaki bir prototipin gerçek görüntülerine dayandığı söyleniyor.
  • Sızıntılar, OnePlus Watch 2’nin Snapdragon W5 Gen 1 çipine sahip olacağını iddia ediyor.

OnePlus’ın akıllı saati bir kez daha deneyebileceğine dair söylentiler Eylül ayının başlarından beri ortalıkta dolanıyordu. Şimdi yeni bir sızıntı bize cihazın potansiyel tasarımını gösteren yeni görsellerini verdi.

Millet orada MySmartPrice, ihbarcı OnLeaks ile iş birliği yaparak OnePlus Watch 2’nin görsellerini ve birkaç ayrıntıyı elde etti. Bu görsellerin test aşamasındaki bir prototipin gerçek görüntülerine dayandığını unutmayın. Bu nedenle nihai ürün burada gördüğümüzden biraz farklı olabilir.

Renderlere göre OnePlus’ın bir sonraki akıllı saati, selefi gibi dairesel bir tasarıma sahip olacak gibi görünüyor. Sızıntıya göre cihazda 1,43 inçlik bir AMOLED ekran bulunuyor. Bu, yeni cihazın 1,39 inçlik ilk versiyondan biraz daha büyük olmasını sağlayacaktır.

Bir diğer dikkat çekici özelliği ise yan taraftaki hafif çıkıntıdır. Görünüşe göre burası iki fiziksel düğmenin duracağı yer. Ayrıca saat metal bir kasaya sahip gibi görünüyor ve siyah veya beyaz kauçuk kayışlarla geliyor.

OnePlus Watch 2’nin Snapdragon W5 Gen 1 çipine sahip olduğu söyleniyor. Şirket bu sefer RTOS platformuna bağlı kalmaya karar verirse, bu çip ciddi şekilde yetersiz hizmet alacaktır. Bir OnePlus ürün yöneticisi daha önce OnePlus’ın Wear OS yerine RTOS kullanmasının sebebinin saate daha uzun pil ömrü kazandırmak olduğunu belirtmişti. OnePlus’ın bu rotayı tekrar izleyip izlemeyeceği belli değil, ancak lansmana yaklaştıkça daha fazlasını öğreneceğiz.

Yeni OnePlus Watch 2 sızıntısı bize tasarıma ilk bakışı sunuyor

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow