Yeni ‘Quantumania’ Afişinde Saklı Karakterler Kimler?

Prömiyerinden sadece beş hafta önce Karınca Adam ve Yaban Arısı: QuantumaniaMarvel Sinematik Evreninin Beşinci Aşamasının ilk filmi olan stüdyo, filmi tanıtmak için muhteşem bir yeni poster yayınladı. Ve en yeni Marvel destek direğinde kimin konuk olarak görünebileceği konusunda şimdiden büyük spekülasyonları harekete geçiriyor. Poster, filmin üç kahramanı Ant-Man, The Wasp ve Scott’ın kızı Cassie’yi profilde […]

Yeni ‘Quantumania’ Afişinde Saklı Karakterler Kimler?

Prömiyerinden sadece beş hafta önce Karınca Adam ve Yaban Arısı: QuantumaniaMarvel Sinematik Evreninin Beşinci Aşamasının ilk filmi olan stüdyo, filmi tanıtmak için muhteşem bir yeni poster yayınladı. Ve en yeni Marvel destek direğinde kimin konuk olarak görünebileceği konusunda şimdiden büyük spekülasyonları harekete geçiriyor.

Poster, filmin üç kahramanı Ant-Man, The Wasp ve Scott’ın kızı Cassie’yi profilde gösteriyor. Fatih Kang’ın profili de resimde, üçünün karşısına bakıyor. Ancak posterde, her ikisi de gizemli bir şekilde Scott’ın miğferinin arkasına yansıyan en az iki gölgeli figür daha var. Ve hayranlar, belirsiz karakterlerin kim olabileceğine dair tahminlerde bulunmak için şimdiden sıkı çalışıyor.

Bariz bir tahmin, eski SHIELD yönetmeni Nick Fury’nin MCU’ya dönüşünün ilk işaretini görüyor olabileceğimizdir. Fury şu anda yaklaşmakta olan oyunu yönetecek şekilde ayarlandı. Gizli İstila Disney Plus’ta mini dizi, ancak Dördüncü Aşama’nın tamamı boyunca yok ve o zamandan beri bir MCU filminde görülmedi. Yenilmezler: Oyunsonu (Skrull doppelgänger’ını saymazsanız Örümcek Adam: Evden Farr). Fury zamanını Kuantum Evreninde gizli olarak mı geçiriyordu? Yoksa en başta Yenilmezler’i bir araya getiren adamın yer aldığı başka bir post-jenerik sahnesi mi alacağız? Bu tahmini yüksek ihtimal olarak görüyoruz.

Belki en orijinal tahmin değil ama kesinlikle olası bir tahmin. Kang, MCU’daki ilk çıkışını gelecekteki benliği “He Who Remas” kılığında çoktan yaptı. Loki, ama yine de ortaya çıkabilecek çok sayıda kanon enkarnasyonu var. Firavun Rama-Tut veya Limbo Lordu Immortus dahil Quantumania. Limbo kolayca Kuantum evrenine bitişik bir boyut olabilir, bu nedenle figürlerden birinin zamanda yolculuk yapan savaş lordunun enkarnasyonu olma ihtimali oldukça yüksektir.

Şüphesiz, şüphesiz. MCU’nun şu anki yüce büyücüsünün en az bir konuk noktası olmadan bugünlerde bir MCU ürünü yapmak neredeyse imkansız.

Olası olmayan. Her ne kadar MCU’nun 2019’daki belirsiz ölümünden sonra Scarlet Witch ile işinin tamamen bittiği muhtemelen şüpheli olsa da. Çılgınlığın Çoklu Evreninde Doctor Strange muhtemelen onun veya Strange’in Kuantum Aleminde başlarını kaldırdığını görmeyeceğiz.

Kesinlikle hayır. Yapma.

Teknory