Yeni Super Mario Bros film fragmanı yayına girerken Chris Pratt bir kez daha kavruldu

Eleni Thomas ❘ Yayınlanan: 2022-11-30T01:55:18 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-30T01:55:27 Super Mario Bros filmi için yepyeni bir fragman yayınlandı ve izleyiciler bir kez daha Chris Pratt’ın Mario seslendirmesine yorum yapıyor ve eleştiriyor. 29 Kasım’da yayınlanan yeni Super Mario Bros fragmanı, hayranlara Princess Peach, Donkey Kong ve daha pek çok karakterin ilk tadına bakmalarını sağladı. Bununla birlikte, konuşmanın […]

Yeni Super Mario Bros film fragmanı yayına girerken Chris Pratt bir kez daha kavruldu

Yayınlanan: 2022-11-30T01:55:18

Güncellenmiş: 2022-11-30T01:55:27

Super Mario Bros filmi için yepyeni bir fragman yayınlandı ve izleyiciler bir kez daha Chris Pratt’ın Mario seslendirmesine yorum yapıyor ve eleştiriyor.

29 Kasım’da yayınlanan yeni Super Mario Bros fragmanı, hayranlara Princess Peach, Donkey Kong ve daha pek çok karakterin ilk tadına bakmalarını sağladı. Bununla birlikte, konuşmanın ana noktası bir kez daha Chris Pratt’ın Mario unvanını taşıyan performansı ve sesidir.

Pratt’in Mario’yu seslendireceği ilk duyurulduğu zaman, seçimle ilgili kafası karışan birçok kişiyle anında tepkiyle karşılandı. Bu yılın başlarında ilk tanıtım fragmanı yayınlandığında daha da büyük eleştirilerle karşılandı.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Yeni fragman düştüğünden beri birçok izleyici tepkilerini Twitter’da yayınladı. Fragmandan çok dikkat çeken belirli bir an, Mario’nun en ikonik sözlerinden birini haykırdığı an.

Pratt’ın Mario’su dışında, internetteki insanlar hem Anya Taylor-Joy’un Princess Peach hem de Seth Rogen’in Donkey Kong’unun tasarımı ve görünümü konusunda heyecanlı. Taylor-Joy anlattı MTV Haberleri Mario fandomu “vahşi… Şimdiye kadar yaptığım hiçbir şey için arkadaşlarımın bu kadar heyecanlandığını sanmıyorum.”

Seyirciler yardımcı oyuncu kadrosu için heyecanlı görünse de, birçoğu hala Pratt’s Mario’yu internette eleştiriyor.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Çoğu kişi hala Pratt’ın Mario olarak seçilmesine karşı gibi görünse de, izleyici bilincinin filmin çıkışı ile şimdi arasında değişip değişmediğini zaman gösterecek.

Super Mario Bros filminin ABD’de 7 Nisan 2023’te gösterime girmesi planlanıyor. Ardından film, 28 Nisan 2023’te ay sonunda Japonya’da vizyona girecek.

Teknory