Zelda’nın Canlı Aksiyon Filmi Onayı, Tom Holland ve Chris Pratt’in Jabs Online’da Oyuncu Seçimini Güçlendiriyor

Canlı aksiyon Legend of Zelda filminin resmi olarak geliştirilme aşamasında olduğunun doğrulanması, Tom Holland ve Chris Pratt’ın internette deneme yapmalarına neden oldu. Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin. Özet Canlı aksiyon Zelda filminin duyurusu, Tom Holland ve Chris Pratt’ın isimlerinin eğlence olsun […]

Zelda’nın Canlı Aksiyon Filmi Onayı, Tom Holland ve Chris Pratt’in Jabs Online’da Oyuncu Seçimini Güçlendiriyor

Canlı aksiyon Legend of Zelda filminin resmi olarak geliştirilme aşamasında olduğunun doğrulanması, Tom Holland ve Chris Pratt’ın internette deneme yapmalarına neden oldu.

Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin.

Özet

  • Canlı aksiyon Zelda filminin duyurusu, Tom Holland ve Chris Pratt’ın isimlerinin eğlence olsun diye ortalıkta dolaşmasıyla potansiyel oyuncular hakkında internette spekülasyonlara yol açtı.
  • Hayranlar, Tom Holland’ın filmde Link rolünü oynama ihtimaline karışık tepkiler veriyor; bazıları bunu korkutucu buluyor, bazıları ise bu fikirden heyecan duyuyor.
  • Hayranlar arasında Chris Pratt’in filme çekilebileceğine dair endişeler var ve bazıları bunun gerçekleşmesi halinde Nintendo’yu tehdit ediyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Canlı aksiyonun doğrulanması Zelda Efsanesi Filmin resmi olarak geliştirilme aşamasında olması Tom Holland ve Chris Pratt’ın internette iğneleme yapmasına neden oluyor. Bugün, Nintendo bir canlı aksiyon duyurdu Zelda film resmi olarak geliştirilme aşamasındadır.

Şimdi, duyurudan kısa bir süre sonra hayranlar, Holland’ın potansiyel oyuncu kadrosu hakkında konuşmak için Twitter’a gitti ve Pratt’in isimleri eğlence olsun diye ortalıkta dolaştırıldı. Aşağıdaki tepkilerden birkaçına göz atın:

Gelmek için daha fazla…

Kaynak: Çeşitli (yukarıdaki bağlantılara bakın)

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow