Lenovo’nun ThinkPad yıl dönümü indirimi sırasında güçlü dizüstü bilgisayarlarda büyük indirimlerin keyfini çıkarın

Kabul edelim: Dizüstü bilgisayarınız muhtemelen son birkaç yılda oldukça fazla aşınma ve yıpranma yaşadı. Onu bir yerden diğerine taşımak, hem işte hem de evde adım adım ilerletmek; yükseltme zamanı gelmiş olabilir. Hayatınıza ayak uydurabilecek bir dizüstü bilgisayara yatırım yapmak için bir işaret bekliyorsanız işte bu kadar. 16 Ekim’den 29 Ekim’e kadar, amiral gemisi seçilenlerden yeni […]

Lenovo’nun ThinkPad yıl dönümü indirimi sırasında güçlü dizüstü bilgisayarlarda büyük indirimlerin keyfini çıkarın

Kabul edelim: Dizüstü bilgisayarınız muhtemelen son birkaç yılda oldukça fazla aşınma ve yıpranma yaşadı. Onu bir yerden diğerine taşımak, hem işte hem de evde adım adım ilerletmek; yükseltme zamanı gelmiş olabilir.

Hayatınıza ayak uydurabilecek bir dizüstü bilgisayara yatırım yapmak için bir işaret bekliyorsanız işte bu kadar. 16 Ekim’den 29 Ekim’e kadar, amiral gemisi seçilenlerden yeni çıkan cihazlara kadar her Lenovo ThinkPad indirimde ve her türden meşgul kişiye uygun bir cihaz mevcut.

İş temposuna ayak uyduran bir dizüstü bilgisayar

13. Nesil Intel Core vPro CPU’ya kadar, önceki nesil modele göre iki kat daha fazla belleğe ve çift fanlı ve arka havalandırmalı optimize edilmiş termallere sahip X1 Carbon, iş uygulamalarınız ne kadar zorlu olursa olsun görevinizi yerine getirebilir. Amiral gemisi Thinkpad olan bu dizüstü bilgisayar, üretken kalmanızı sağlayacak tutarlı yanıt verme, anında uyanma ve tüm gün süren pil ömrü gibi özelliklere sahiptir. Bu dizüstü bilgisayar ile akıllı telefonunuz arasındaki güvenilir bağlantı, çağrılara ve mesajlara sorunsuz bir şekilde yanıt vermenizi sağlar.

Yaratıcı göçebe için

Yaratıcı çalışmanızın iş istasyonunuzdan çok fazla şey gerektirmesi nedeniyle göçebe yaşamını sürdüremeyeceğinizi düşünüyorsanız, tekrar düşünün. AMD Ryzen PRO 7040 Serisi ve Ryzen AI mobil işlemcileri ile yeni piyasaya sürülen ThinkPad T14s Gen 4, 3D işlemeden önemli video dosyalarının dışa aktarımına kadar her şeyin üstesinden gelebilir. Tüm bu güç, size veya çevreye ağırlık yapmamak için geri dönüştürülmüş malzemelerden oluşan hafif (2,67 pound) bir cihazda toplanıyor.

STEM öğrencileri için bir işleme dehası

ThinkPad P16s Gen 2, bir STEM öğrencisi olarak verimliliğinizi artırmak için gücü, hızı ve gelişmiş NVIDIA RTX ayrık grafik kartını birleştirir. Ultra Performans Modu, gücü maksimum çıkış için optimize ederek karmaşık elektronik tablolarla veya daha yüksek işlem gerektiren programlarla uğraşırken odaklanmanızı sağlar. Ayrıca göz kamaştırıcı parlama önleyici Eyesafe sertifikalı ekran, standart ekranların zararlı etkileri olmadan her ayrıntıyı yakalamanızı sağlar.

İşbirliği için tasarlanmış bir dizüstü bilgisayar

Grup ödevleri veya ekip projeleri için, en yeni nesil X1 Yoga, çok yönlü bir 2’si 1 arada form faktörü ve duyarlı bir dokunmatik ekrana sahiptir ve benzersiz çalışma tarzınızla sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlar. 13. Nesil Intel Core vPro işlemciyle desteklenen bu cihaz, iş yüklerini işlem birimleri arasında verimli bir şekilde dağıtarak ekip çalışmasını daha eğlenceli ve hızlı hale getirerek geliştirir. Dizüstü bilgisayar, ekip toplantılarında kristal netliğinde ses garanti eden Dolby Voice özelliğine sahip dört adet entegre AI tabanlı gürültü önleyici mikrofona sahiptir.

Ödün vermeden bütçe seçimi

Uygun fiyatlı ThinkPad E16 Gen 1, özelliklerden ödün vermeden inanılmaz değer sunar. Daha hızlı veri işleme için güçlü AMD Ryzen işlemciler, DDR4 bellek ve hızlı bir SSD ile donatılan bu cihaz, parolalarınızı ve hassas verilerinizi şifreleyen dTPM 2.0 güvenli çip ile sağlam güvenlik sağlar. Ergonomik tasarımı, çalışma ve çalışma deneyiminizi daha da geliştirerek, bütçe dostu ve yüksek performanslı bir seçenek arayanlar için akıllı bir yatırım haline getiriyor.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow