İşte Alfa Romeo Giulia Gerçekten Ne Kadar Hızlı?

Temel Alfa Romeo Giulia biraz fazla uysalsa, Quadrifoglio varyantı hız ihtiyacınızı giderecek ve bunu kanıtlayacak rakamlara sahip. Sadece arka tekerleklere 505 beygir gücü ve 443 lb-ft tork pompalayan çift turboşarjlı 2,9 litrelik bir V6 motora sahiptir. Alfa Romeo 3,8 saniyede sıfırdan 60 mil / saate ve 191 mil / saat azami hız iddia ediyor. Yaygın […]

İşte Alfa Romeo Giulia Gerçekten Ne Kadar Hızlı?

Temel Alfa Romeo Giulia biraz fazla uysalsa, Quadrifoglio varyantı hız ihtiyacınızı giderecek ve bunu kanıtlayacak rakamlara sahip. Sadece arka tekerleklere 505 beygir gücü ve 443 lb-ft tork pompalayan çift turboşarjlı 2,9 litrelik bir V6 motora sahiptir. Alfa Romeo 3,8 saniyede sıfırdan 60 mil / saate ve 191 mil / saat azami hız iddia ediyor. Yaygın inanışın aksine, Quadrifoglio’nun ikiz turbo V6’sı bir Ferrari motoru değil. Göre Sürme, Alfa Romeo, Quagrifoglio’nun turbo V6’sını yaratmak için Ferrari’deki benzinli motorların başına geçti. Açıklığa kavuşturmak gerekirse, Giulia Quagrifoglio, Ferrari yapımı bir motor DEĞİL, eski bir Ferrari mühendisi tarafından tasarlanmış bir V6 motora sahip. Sözü yayın.

Ancak Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio sadece düz çizgili homurdanma ve sarhoş edici egzoz notalarından ibaret değil. Aktif bir tork yönlendirmeli arka diferansiyele, uyarlanabilir sönümlemeli süspansiyona ve sürüş konforunu bozmadan bir rüya gibi yol tutuşu sağlayan bir karbon fiber tahrik miline sahiptir. Araba ve Sürücü Gürültülü bir çift turbo V6, yarıştan ilham alan temeller ve Giulia Quadrifoglio’nun muhteşem direksiyonunun güçlü kombinasyonunun ona ikonik BMW M3’e göre bir avantaj sağladığını söyledi ve İtalyan kökenli bir spor-lüks sedan için büyük övgü. Bununla birlikte, seçeneklerden önce 81.855 $’a mal oluyor, ancak Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio, hız ve gülümsemeye neden olan, sürüşü eğlenceli bir tavır açısından gerçek anlaşma.

Teknory