Starfield gezegenler arasında uçmanıza izin verecek ancak saatler sürebilir

Yıldız alanı oyuncuların istedikleri herhangi bir gezegene uçmalarına olanak tanır, ancak bu saatlerce sürer ve onlara manuel olarak inemezsiniz. Oynayanlar Yıldız alanı Erken erişimde, uzaya ilk ulaştıklarında diğer sistemlere ve Grav-jump’a rotalar ayarlayabileceğinizi bilecekler. Bir sisteme girdikten sonra ufukta bir gezegenle karşılaşacaksınız, ancak gemi iticilerini maksimuma çıkardıktan sonra atmosfere gerçekten ulaşıp ulaşamayacağınız belli değil. Bu, […]

Starfield gezegenler arasında uçmanıza izin verecek ancak saatler sürebilir

Yıldız alanı oyuncuların istedikleri herhangi bir gezegene uçmalarına olanak tanır, ancak bu saatlerce sürer ve onlara manuel olarak inemezsiniz.

Oynayanlar Yıldız alanı Erken erişimde, uzaya ilk ulaştıklarında diğer sistemlere ve Grav-jump’a rotalar ayarlayabileceğinizi bilecekler. Bir sisteme girdikten sonra ufukta bir gezegenle karşılaşacaksınız, ancak gemi iticilerini maksimuma çıkardıktan sonra atmosfere gerçekten ulaşıp ulaşamayacağınız belli değil.

Bu, aslında bir uzay gemisi gibi gezegenler arasında hareket edip edemeyeceğiniz konusunda bazı kafa karışıklıklarını gündeme getirdi ve aradaki mesafe giderek azalsa da, oyun sizi aynı noktada tutarken ileriye doğru hareket ettiğiniz yanılsamasını veriyor.

Ancak Sony Santa Monica geliştiricisi Alanah Pearce yakın zamanda onun üzerinde bir deney gerçekleştirdi. Seğirme uzay yolculuğunun olup olmadığını görmek için akış Yıldız alanı aslında gezegenler arasında uçmanıza izin veriyor. Görünüşe göre yapabilirsiniz, ancak düşündüğünüz şekilde değil (üzerinden) OyunlarRadar).

Pearce ilk önce Plüton gezegenine manuel bir rota belirledi ve sonunda gezegenle temas edene kadar uyurken gemisinin motorlarının yedi saat boyunca sabit bir hızda çalışmasına izin verdi. Ne yazık ki gemi atmosfere girmedi ve onun yerine içinden geçti, bu da diğer taraftan çıkışın uzun zaman alacağı anlamına geliyordu.

Aslında bu gezegenlere manuel olarak iniş yapamasanız da Pearce, test çalışması sırasında gezegenlerin gerçek yörüngede olduklarını ve güneşlerinin etrafındaki konumlarını değiştireceklerini doğruladı. Bu, aslında ekran yüklemeden gezegenler arasında seyahat edebileceğiniz ve uzay yolculuğu hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz, ancak yerleşik takımyıldız menüsüne erişmeden inemeyeceğiniz anlamına gelir.

Yıldız alanı Oyunun Premium Sürümü veya Constellation Sürümü için ön sipariş verenler için geçen hafta erken erişime sunuldu ancak Xbox Series X|S ve PC için resmi olarak 6 Eylül’de yayınlanacak.

için temel kılavuzumuza göz atın. en iyi Xbox Series X oyunlarıaynı zamanda bizim 2023’ün en iyi PC oyunları.

Teknory