Düşük Bütçeyle İyi Bir Bilgisayar Oluşturmak İçin En İyi Parçalar

Yatırım için harika bir güç kaynağı birimi, XPG Çekirdek Reaktörüdür. Daha ucuzları var ama XPG, size tonlarca kullanım sağlayacak, sağlam yapılı bir seçim. Bu PSU güç dalgalanmalarına, kısa devrelere, aşırı ve düşük voltaja ve aşırı ısınmaya karşı koruma sağlar. Core Reactor, 650, 750 ve 850 Watt maksimum güç çıkışı modelleriyle gelir ve 32 ila 122 […]

Düşük Bütçeyle İyi Bir Bilgisayar Oluşturmak İçin En İyi Parçalar

Yatırım için harika bir güç kaynağı birimi, XPG Çekirdek Reaktörüdür. Daha ucuzları var ama XPG, size tonlarca kullanım sağlayacak, sağlam yapılı bir seçim. Bu PSU güç dalgalanmalarına, kısa devrelere, aşırı ve düşük voltaja ve aşırı ısınmaya karşı koruma sağlar. Core Reactor, 650, 750 ve 850 Watt maksimum güç çıkışı modelleriyle gelir ve 32 ila 122 Fahrenheit derece arasında sürekli tam yükte çalışabilir. Aynı zamanda sessiz bir güç kaynağı.

Olağanüstü performansa, sağlam ve kaliteli bir yapıya ve ayrıca gürültü ve verimlilik için Cybenetics onayına sahip modüler bir güç kaynağı arıyorsanız, XPG Core Reactor güçlü bir yarışmacıdır. Fon konusunda sıkı taraftaysanız, 650 watt’lık versiyon Amazon’da size sadece 109,99 ABD doları kazandıracak. bu 750 watt’lık versiyonbununla birlikte, nominal olarak 119,99 $ ile daha pahalıdır ve ardından 850 watt’lık versiyon 139,99 dolardan.

Teknory