14 Yaşındaki Animatör “Spider-Man: Across the Spider-Verse”de Rol Alacağını Doğruladı

Sony Pictures ile fotoğraf Uyarı: Bu yazı şuna yönelik spoiler içermektedir: Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde O zamandan beri Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde yayınlandıktan sonra, bu Spidey devam filminde sahnelerden birinin 14 yaşındaki bir çocuk tarafından yapıldığına dair spekülasyonlar var. Şimdi, bu söylentilerin doğru olup olmadığı konusunda netlik var. İnternette LEGO CGI yaratıcısı LegoMe_TheOG […]

14 Yaşındaki Animatör “Spider-Man: Across the Spider-Verse”de Rol Alacağını Doğruladı

Sony Pictures ile fotoğraf

Uyarı: Bu yazı şuna yönelik spoiler içermektedir: Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde

O zamandan beri Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde yayınlandıktan sonra, bu Spidey devam filminde sahnelerden birinin 14 yaşındaki bir çocuk tarafından yapıldığına dair spekülasyonlar var. Şimdi, bu söylentilerin doğru olup olmadığı konusunda netlik var.

İnternette LEGO CGI yaratıcısı LegoMe_TheOG olarak da bilinen Preston Mutanga, Twitter’da filmde yer alan LEGO Spider-verse sahnesini canlandıranın kendisi olduğunu doğruladı. Söz konusu sahne, Spot’un çeşitli çoklu evrenlere girebileceğini keşfettiği ve tökezlediği ilk yerlerden birinin LEGO tuğlalarından yapılmış bir Örümcek Adam evreni olduğu zamandır.

Bu genç animatör teşekkür etti Örümcek Ayetinin Ötesinde yapımcılar Phil Lord, Christopher Miller ve Christina Steinberg’e film üzerinde çalışma fırsatı verdikleri ve bunun bir “hayalin gerçekleşmesi” olduğu için teşekkür ederiz.

LegoMe_TheOG, sosyal medyada çeşitli filmlerin ve TV şovlarının LEGO canlandırmalarıyla tanınır ve yakın zamanda iki tanesini yeniden yarattı. Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde LEGO kullanan römorklar. Göre New York Timesbu LEGO oyunları dikkat çekti Örümcek Ayetinin Ötesinde film için bir sahneyi canlandırmak isterse gençle temasa geçen yapımcılar. Christopher Miller, Mutanga’nın canlandırmalarının sadece yapımcıları değil, filmin arkasındaki animasyon ekibini de etkilediğini söyledi.

“Bunu yapanın 14 yaşında bir çocuk olduğunu öğrendik ve ‘Bu yetişkin olmayan, profesyonel olmayan biri için inanılmaz derecede sofistike görünüyor’ dedik. Dünyanın en iyi animatörlerinden bazıları da dahil olmak üzere hepimizi havaya uçurdu.”

Bu, 14 yaşındaki biri için oldukça etkileyici bir başarı. İnşallah akıllar arkada kalır Lego filmi veya The LEGO Company, gelecekte Mutanga ile işbirliği yapmayı düşünecektir. Bu genç içerik oluşturucunun çalışmalarını görmek istiyorsanız portföyünün tamamı YouTube’da mevcuttur. Sony Pictures için yaptığı sahneyi görmek isterseniz, Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde şu anda sinemalarda gösteriliyor.

Yazar hakkında

avatarı

Erielle Sudario

Erielle Sudario, We Got This Covered’in Dijital Yapımcısıdır. İş dışında ya bir “Zindanlar ve Ejderhalar” kampanyası yazıyor, video oyunları oynuyor ya da klavye yapıyor. Erielle, Western Sydney Üniversitesi’nden İletişim Lisans Derecesine (film ve gazetecilik alanında uzmanlaşmış) ve Avustralya film, Televizyon ve Radyo Okulu’ndan Radyo ve Podcasting alanında Yüksek Lisans Diplomasına sahiptir.

Teknory