‘Barbenheimer’ Bir Hit, Ama Bu Sevimli Hamster ve Kertenkele Arkadaşı İki Yıl Önce Daha İyi Yaptı

Barbenheimer şaka olarak başladı Sıcak pembe neşesi Barbie ve acımasız atom draması oppenheimer Zıt kutuplardır, bu yüzden izleyiciler onları çift fatura olarak görmeye giderse çok komik olmaz mıydı? Pekala, her iki film de gişede aksi takdirde kasvetli bir yaza meydan okuyarak büyük hit haline geldi, birçok seyirci dalmaya başladı ve çifti arka arkaya gördü. yani […]

‘Barbenheimer’ Bir Hit, Ama Bu Sevimli Hamster ve Kertenkele Arkadaşı İki Yıl Önce Daha İyi Yaptı

Barbenheimer şaka olarak başladı Sıcak pembe neşesi Barbie ve acımasız atom draması oppenheimer Zıt kutuplardır, bu yüzden izleyiciler onları çift fatura olarak görmeye giderse çok komik olmaz mıydı? Pekala, her iki film de gişede aksi takdirde kasvetli bir yaza meydan okuyarak büyük hit haline geldi, birçok seyirci dalmaya başladı ve çifti arka arkaya gördü.

yani Barbenheimer gerçekten diğer stüdyoların izlemesi gereken bir model mi? Belki de öyle, 2001’de Japonya’da olduğu gibi, bilgili stüdyolar şunu fark etti: Godzilla, Mothra ve Kral Ghidorah: Dev Canavarlar Topyekun Saldırı Ve Hamtaro: Ham-Ham Land’deki Maceralar aynı gün vizyona giriyordu ve bu iki çok farklı filmin çift uzun metrajlı olması gerektiğine karar verdi.

Toho ile görüntü

Her iki filmi tek bir oturuşta izlemek için özel bir bilet sunan sinemaların yer aldığı “Godziham”a girin. Hatta herkesin en sevdiği şehri parçalayan kertenkele ile sevimli Hamtaro’yu birleştiren resmi ürünler bile vardı. Etkinlik o kadar sevildi ki yirmi yıl sonra geri getirdiler.

Garip Çift / Rosemary'nin Bebeği posteri
Paramount Pictures aracılığıyla görüntü

Hollywood’un da bu konuda bazı deneyimleri var. 1968’de bir dahi, saçma sapan komedinin Garip çift ve son derece ürkütücü Şeytani korku Rosemary’nin Bebeği birleştirilmeli ve “Tüm zamanların en büyük çift özelliği!” Japonya’da Studio Ghibli ayrıca tüm zamanların en iç açıcı oyununu yayınladı. komşum totoro tüm zamanların yürek burkanının yanında Ateşböceklerinin Mezarı.

Bu yüzden, bu tebeşir ve peynir ikili özelliklerinden daha fazlasına kesinlikle hazırız. Christopher Nolan’ın iki ülke arasında herhangi bir resmi satış ve tanıtım geçişine izin vermeyeceğinden şüpheleniyoruz. oppenheimer Ve Barbie, ancak bu garip konsept her iki filmi de yükseltti. Umarız aynı damarda daha fazlasını görürüz.

Teknory