149,97 $ karşılığında Rosetta Stone’a ömür boyu erişim elde edin

TL;DR: 20 Ocak’tan itibaren tüm Rosetta Stone dillerine yalnızca 149,97 ABD Doları (genellikle 399 ABD Doları) karşılığında ömür boyu abonelik kazanın. Yeni bir dil öğrenmek zordur ve bazı uygulamalar bunu pek kolaylaştırmayabilir. Rosetta Stone biraz farklı çünkü dersler kısa ve pratik, ayrıca pek çok farklı türü var. Normalde ömür boyu abonelik 399 dolar olurdu, ancak […]

149,97 $ karşılığında Rosetta Stone’a ömür boyu erişim elde edin

TL;DR: 20 Ocak’tan itibaren tüm Rosetta Stone dillerine yalnızca 149,97 ABD Doları (genellikle 399 ABD Doları) karşılığında ömür boyu abonelik kazanın.


Yeni bir dil öğrenmek zordur ve bazı uygulamalar bunu pek kolaylaştırmayabilir. Rosetta Stone biraz farklı çünkü dersler kısa ve pratik, ayrıca pek çok farklı türü var. Normalde ömür boyu abonelik 399 dolar olurdu, ancak 21 Ocak’a kadar yalnızca 149,97 dolara bir tane alabilirsiniz.

Rosetta Stone ile 25’e kadar dilde iletişim kurun

Bu abonelik size 25 Rosetta Stone dilinin tamamına ömür boyu erişim sağlar. İster büyük bir tatil planlıyor olun, ister bir iş için becerilerinizi geliştiriyor olun, ister öğrenmek için öğreniyor olun, büyüyebileceğiniz çok fazla alan var. Diller arasında Fransızca, İtalyanca, Almanca, Arapça, Çince, Yunanca, İrlandaca, Japonca, Korece ve çok daha fazlası yer alır.

Yeni bir dile hakim olmak yorucudur, ancak bir öğleden sonrayı kaplayacak uzun dersler için planlama yapmanıza gerek yok. Rosetta Stone dersleri hızlıdır ve birkaç dakika içinde tamamlanabilir. Hatta dersleriniz için beceri düzeyini ve yapmak istediğiniz uygulama türünü bile seçebilirsiniz.

Pratik konularda kelime bilginizi geliştirin veya konuşma becerilerinizi geliştirin. Rosetta Stone’un konuşma tanıma teknolojisi siz konuşurken dinler ve anında geri bildirim sağlar.

Bir ömür boyu dil dersleri

Belirlediğiniz hızda yeni bir dil öğrenme fırsatını kaçırmayın.

Mashable Fırsatları

21 Ocak 23:59 PT, Rosetta Stone’un 25 dilinin tümüne yalnızca 149,97 $ kodla ömür boyu abonelik almak için son tarihtir ROSETTA.

StackSocial fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow