Aralık 2022’deki En İyi Western Digital fırsatları

PAKETLEYİN VE KAYDEDİN: bu Western Digital Aralık satışı hafıza kartları, SSD’ler, kablosuz şarj cihazları ve daha fazlasıyla ilgili paket fırsatlarıyla 11 Aralık’a kadar yayında. Noel tamamen vermekle ilgilidir ve bu en büyük markalara bile uzanır. Hafıza kartları, SSD’ler, kablosuz şarj cihazları ve diğer depolama çözümleri için alışveriş yapıyorsanız, Western Digital’den daha büyük olamaz. Bu popüler […]

Aralık 2022’deki En İyi Western Digital fırsatları

PAKETLEYİN VE KAYDEDİN: bu Western Digital Aralık satışı hafıza kartları, SSD’ler, kablosuz şarj cihazları ve daha fazlasıyla ilgili paket fırsatlarıyla 11 Aralık’a kadar yayında.


Noel tamamen vermekle ilgilidir ve bu en büyük markalara bile uzanır. Hafıza kartları, SSD’ler, kablosuz şarj cihazları ve diğer depolama çözümleri için alışveriş yapıyorsanız, Western Digital’den daha büyük olamaz.

Bu popüler lider teknoloji sağlayıcısı, paketlerde büyük indirimler sunarak bu Noel sevgisini paylaşıyor. Western Digital Aralık indirimi, değerli teknolojiniz için Nintendo hafıza kartlarından sert kılıflara kadar her şeyi kapsayan paket fırsatlarla 11 Aralık’a kadar yayında.

İndirimdeki her şeyi doğru bir şekilde değerlendirmek için biraz zaman ayırmanızı öneririz çünkü çok fazla teklif var. Size indirimle ilgili bir fikir vermek için, değerlendirmeniz için bazı çarpıcı fırsatları vurguladık:

İki Nintendo hafıza kartı satın alın ve %20 tasarruf edin

Özellikle evinizde hevesli oyuncular varsa, çok fazla hafıza kartınız olamaz. “Ne kadar çok SanDisk Nintendo hafıza kartı, o kadar iyi” sözünü duymuşsunuzdur, değil mi? Biz de öyle, ama sen anladın. İki Nintendo satın al Fortnite hafıza kartları (128GB veya 256GB) ve %20 tasarruf edin.

Uygun satın alma ile ücretsiz WD_BLACK HDD

Western Digital’in sunduğu bu oyun bilgisayarı paketi ile bu yıl Noel alışveriş listenizdeki herhangi bir oyuncuyu çok mutlu edebilirsiniz. Ücretsiz bir WD_BLACK HDD’ye (2 TB) sahip olabilirsiniz uygun bir WD_BLACK NVMe™ SSD (4 TB) satın aldığınızda. Hatta kendinize bir tane ayırabilir ve yine de bu yıl hediye vermede kazanabilirsiniz.

My Passport ürünleriyle birlikte ücretsiz sert kılıf

Western Digital bir tatil hediyesi veriyor. Ücretsiz sert kılıf almaya hak kazanmak için uygun bir My Passport ürünü satın almanız yeterlidir. Muhtemelen zaten listenizdeydi, öyleyse neden ücretsiz olarak biraz fazladan almıyorsunuz?

SanDisk Professional PRO-DOCK 4 paketi ile %10 tasarruf edin

Bu paket, profesyonel kreatifler düşünülerek yapılmıştır. Bir SanDisk Professional PRO-DOCK 4 ile bir SanDisk Professional PRO READER’ı bir araya getirin ve %10 tasarruf edin. Profesyonel ekipman pahalıdır, bu nedenle herhangi bir tasarruf memnuniyetle karşılanır.

500 £ veya daha fazla harcama yaptığınızda ücretsiz SanDisk iXpand kablosuz şarj cihazı

Noel’i kutlamak için başka bir ücretsiz hediye! Ücretsiz SanDisk iXpand kablosuz şarj cihazı senkronizasyonu (128 GB) ile şarj olurken tüm Noel fotoğraflarınızı ve videolarınızı yedekleyebilirsiniz. Bu ücretsiz hediyeyi nasıl edinirsiniz? Sadece 500 £ veya daha fazla harcamanız gerekiyor. Bu çok para ama Western Digital’in sunduğu harika teknolojileri düşündüğünüzde bu kadar parayı harcamak çok kolay.

Western Digital, herhangi bir büyük satın alma işleminin belirli bir düzeyde risk içerdiğini biliyor ve bu nedenle tatil için 20 Ocak’a kadar ücretsiz iade sunuyorlar. Kaybedecek neyiniz var?

Teknory