149,99 $’a ebeveyn denetimli bir VPN ve WiFi adaptörü edinin

TL;DR: 15 Haziran itibariyle, Deeper Connect Pico Merkezi Olmayan VPN Donanımı(yeni bir sekmede açılır) 248$ yerine yalnızca 149.99$’a satılıyor — bu %39’luk bir tasarruf anlamına geliyor. İster evden çalışıyor olun, ister ailenizde güvende tutmak istediğiniz internet kullanıcıları olsun, bir VPN(yeni bir sekmede açılır) iş için doğru araç olabilir. Bir yazılım VPN’i için her ay ödeme […]

149,99 $’a ebeveyn denetimli bir VPN ve WiFi adaptörü edinin

TL;DR: 15 Haziran itibariyle, Deeper Connect Pico Merkezi Olmayan VPN Donanımı(yeni bir sekmede açılır) 248$ yerine yalnızca 149.99$’a satılıyor — bu %39’luk bir tasarruf anlamına geliyor.


İster evden çalışıyor olun, ister ailenizde güvende tutmak istediğiniz internet kullanıcıları olsun, bir VPN(yeni bir sekmede açılır) iş için doğru araç olabilir. Bir yazılım VPN’i için her ay ödeme yapmak yerine, endişelenecek yıllık ücretler veya abonelikler olmadan yalnızca bir kez ödemeniz gereken güvenilir bir donanım VPN’i alabilirsiniz. Deeper Connect Pico Merkezi Olmayan VPN, ev ağınızı güvende tutmanıza yardımcı olmak için gelişmiş siber güvenlik donanımı ve bir WiFi adaptörü ile birlikte gelir. 149,99$’a (kayıtlı 248$) indirimdeyken bir tane alın.

Donanımsal bir VPN ile gizliliğinizi koruyun

Deeper Connect Pico, çevrimiçi gizliliğiniz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmanız için size araçlar sunar. Buna, ağınızdaki kullanıcıların çevrimiçi olarak görebilecekleri ve çevrimiçi olarak reklamlar, kötü amaçlı yazılımlar ve diğer uygunsuz varlıklar gibi şeylere karşı kendinizi korumanız da dahildir.

Deeper Connector Pico’yu kullanmak basittir, ancak oynayabileceğiniz çok şey vardır ve hepsi çevrimiçi deneyiminizin nasıl olmasını istediğinize bağlıdır. Reklamlardan bıktıysanız, kapsamlı reklam engelleme ile onlardan kurtulun. Evde çocuklarınız varsa, ebeveyn denetimlerini etkinleştirerek çevrimiçi olmamaları gereken hiçbir şeyle karşılaşmadıklarından emin olun.(yeni bir sekmede açılır). Bu, içeriği filtrelemenize olanak tanır, böylece çocuklarınız yalnızca çocuklar için güvenli sonuçları veya geçmesine izin vermek istediğiniz diğer özel filtrelenmiş web sitelerini görür. Hatta şiddet veya diğer yetişkinlere uygun materyal içeren herhangi bir web sitesini otomatik olarak engelleyebilirsiniz.

Birlikte verilen WiFi adaptörü, internete güvenli bir şekilde bağlanmayı daha da kolaylaştırır. Doğrudan VPN’e bağlanmak yerine, kablosuz olarak bağlanın ve tüm cihazlarınız için kurumsal düzeyde güvenlik işlevlerinin keyfini çıkarın. Telefonunuzda, tabletinizde ve bilgisayarınızda güvenle gezinin. Buna, akıllı ev teknolojinizi dışarıdan kurcalamaya karşı korumak istemeniz durumunda IoT cihazları da dahildir.

Düşük maliyetli bir donanım VPN’inden tasarruf edin

Bir kez ödeme yapmak ve göz atma işleminizi ömür boyu güvence altına almak istiyorsanız, o zaman bir donanım VPN’i gitmenin yolu olabilir.

Deeper Connect Pico Merkezi Olmayan VPN ve Siber Güvenlik Donanımını Alın(yeni bir sekmede açılır) sadece 149,99 $ iken (kayıt 248 $).

Fiyatlar değişebilir.

Teknory