F1 canlı yayını: Azerbaycan Grand Prix’sini ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN gibi akış dostu bir hizmetle dünyanın her yerinden Formula 1 canlı yayınlarını izleyin. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 84,53 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. F1 bir kez daha geri döndü, bu da dünyanın dört bir yanındaki hayranların Azerbaycan […]

F1 canlı yayını: Azerbaycan Grand Prix’sini ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN gibi akış dostu bir hizmetle dünyanın her yerinden Formula 1 canlı yayınlarını izleyin. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 84,53 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor.


F1 bir kez daha geri döndü, bu da dünyanın dört bir yanındaki hayranların Azerbaycan Grand Prix’si için en iyi akış seçeneklerini arayacakları anlamına geliyor. Yardım edebileceğimiz yer burası.

2023 sezonunu izlemenin en iyi yolları söz konusu olduğunda ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

Azerbaycan Grand Prix’si ne zaman?

Bahreyn, Suudi Arabistan ve Avustralya’dan sonra Azerbaycan’da da dördüncü yarış için büyük bir heyecan var:

  • Alıştırma 1 — 28 Nisan 10:30 – 11:30 GMT

  • Nitelikli — 28 Nisan’da 14:00 – 15:00 GMT

  • Hızlı Atış — 29 Nisan 09:30 – 10:14 GMT

  • Sprint — 29 Nisan’da 14:30 – 15:00 GMT

  • Irk — 30 ​​Nisan 12:00 GMT

Sezonun ilk Sprint’i her zaman eğlenceli olan Azerbaycan’da yapılıyor. Sky Sports, İngiltere’deki F1’in canlı yayınını yapıyor ve 30 Nisan’daki etkinlikten sonra Kanal 4’te yarış özetleri mevcut.

Azerbaycan Grand Prix’sini ücretsiz olarak canlı yayınlayabilir misiniz?

Sky Sports’un sunduğu kapsam etkileyici, F1 oyununun en büyük isimleri içgörülerini ve fikirlerini veriyor. Sky Sports ucuz değil, bu yüzden pek çok özel F1 hayranı abone olmayacak. Bu, izlemenin alternatif bir yolunun gerekli olduğu anlamına gelir.

F1 hayranları için iyi haber, Belçikalı RTBF’nin ve Avusturya’nın ServusTV 2023 yarışlarının tamamını sırasıyla Fransızca ve Almanca yorumlarla ücretsiz olarak gösterecek. RTBF’yi izleyebilirsiniz ve bir VPN ile Belçika ve Avusturya dışından ServusTV:

  1. Akış dostu bir VPN için kaydolun

  2. Uygulamayı istediğiniz cihaza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

  3. Uygulamayı açın ve Belçika veya Avusturya’daki bir sunucuya bağlanın

  4. RTBF’ye bağlanın veya ServusTV

  5. Azerbaycan Grand Prix’sini dünyanın her yerinden izleyin

Akış için en iyi VPN’lerin çoğu ücretsiz değildir, ancak genellikle para iade garantisi sunarlar. Bu garantileri kullanarak Formula 1 canlı yayınlarını ücretsiz izleyebilirsiniz.

F1 için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) etkileyici bağlantı hızları, güçlü şifreleme seviyeleri, tüm işletim sistemleri için uygulamaları, beş çoklu oturum açma ve yardımcı müşteri desteği sayesinde F1’i izlemek için en iyi hizmettir. Ayrıca cömert bir para iade garantisi sunar.

Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 84,53 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan ayrıca bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedekleme ve 30 günlük para iade garantisi içerir. Azerbaycan Grand Prix’sini izlemek için kaydolabilir ve ardından para iade garantisi ile yatırımınızı geri kazanabilirsiniz. Bu sinsi ama işe yarıyor.

ExpressVPN ile Azerbaycan Grand Prix’sini ücretsiz izleyin.

Teknory