Anlatısal Macera Oyunu Open Roads Şubat Ayında Çıkış Tarihi Aldı

Keri Russell’ın başrol oynadığı anlatı macera oyunu Open Roads (Amerikalılar, Yıldız Savaşları Bölüm IX: Skywalker’ın Yükselişi) ve Kaitlyn Dever (Akıllı kitapUncharted 4: Bir Hırsızın Sonu), The Game Awards 2020’de ilk kez tanıtılmasından yaklaşık üç yıl sonra nihayet çıkış tarihi belirlendi. 22 Şubat 2024’te konsollara ve PC’ye çıkacak. Yayıncı Annapurna Interactive, bugün Russell’ın oyun hakkında konuştuğu […]

Anlatısal Macera Oyunu Open Roads Şubat Ayında Çıkış Tarihi Aldı

Keri Russell’ın başrol oynadığı anlatı macera oyunu Open Roads (Amerikalılar, Yıldız Savaşları Bölüm IX: Skywalker’ın Yükselişi) ve Kaitlyn Dever (Akıllı kitapUncharted 4: Bir Hırsızın Sonu), The Game Awards 2020’de ilk kez tanıtılmasından yaklaşık üç yıl sonra nihayet çıkış tarihi belirlendi. 22 Şubat 2024’te konsollara ve PC’ye çıkacak.

Yayıncı Annapurna Interactive, bugün Russell’ın oyun hakkında konuştuğu yeni bir fragmanla bu çıkış tarihini duyurdu. Aşağıdaki Open Roads çıkış tarihi fragmanına göz atın:

Open Roads’un 2020’deki çıkışından sonra çıkış tarihini açıklamasının üç yıl sürmesinin olası bir nedeni, orijinal yaratıcı lideri, Fullbright’ın kurucu ortağı ve Gone Home’un yöneticisi Steve Gaynor’un 2021’de düşmanca bir çalışma ortamı yaratmakla suçlanmasıdır. tarafından rapor edildi Çokgen. İddiaların ortaya çıkmasından kısa bir süre sonra Gaynor, yaratıcı liderlik ve yöneticilik görevinden geri adım attı. O zamandan bu yana, Open Roads kendisini Fullbright’tan ayırdı ve oyunun arkasında küçük bir geliştirici ekibi var. Açık Yollar Ekibi.

oyun Bilgilendirici 2022’de Open Roads Ekibi ile bu değişiklikler ve oyunun geliştirilmesinde nasıl ilerleme kaydedildiği hakkında konuştuk; bununla ilgili ayrıntılı yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

“Açık Yollarda, Tess [Devers] ve Opal [Russell] Uzun zamandır terk edilmiş bir dizi mülkü keşfetmek ve geçmişi gün yüzüne çıkarmak için bir yolculuğa maceraya atılın,” oyunun açıklamasında Steam’de şöyle yazıyor: “Opal’ın yıllardır denediği, gömülü anıları barındıran bu yerlerin kalıntılarını arayacaklar. unutmak. Ve bu arayışta sadece aradıkları gerçeği değil, birbirlerini de keşfedecekler.”

Open Roads, 22 Şubat 2024’te PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC’de çıkacak.


Gelecek yıl Open Roads’a göz atacak mısın? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow