2 Alvin ve Sincaplar’ın devamı Netflix’in En İyi 10 Listesinde Zirvede

Özet Alvin and the Chipmunks: The Squeakquel ve Alvin and the Chipmunks: Chipwrecked, Netflix’te Global İlk 10’a girerek serinin beklenmedik bir geri dönüşünü sergiledi. Sincaplar devam filmlerinin yanı sıra Netflix listelerinde animasyon içeriğinin hakimiyetini vurgulayan üç animasyon filmi daha yer aldı. Netflix’in algoritmasının bu animasyon serilerini birbirine bağlaması mümkündür; çünkü bir filmi izleyen izleyicilere listedeki […]

2 Alvin ve Sincaplar’ın devamı Netflix’in En İyi 10 Listesinde Zirvede

Özet

  • Alvin and the Chipmunks: The Squeakquel ve Alvin and the Chipmunks: Chipwrecked, Netflix’te Global İlk 10’a girerek serinin beklenmedik bir geri dönüşünü sergiledi.
  • Sincaplar devam filmlerinin yanı sıra Netflix listelerinde animasyon içeriğinin hakimiyetini vurgulayan üç animasyon filmi daha yer aldı.
  • Netflix’in algoritmasının bu animasyon serilerini birbirine bağlaması mümkündür; çünkü bir filmi izleyen izleyicilere listedeki diğer filmler önerildi ve bu durum birçok ülkede bir trend yarattı.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

İki tanesi Alvin ve Sincaplar devam filmleri Netflix listelerinde yerini alıyor. 2007’lerle açılıyor Alvin ve SincaplarFranchise, ilk kez TV dizisinde ortaya çıkan animasyonlu sincaplar grubuna dayanıyor Alvin Gösterisi 1960’larda. İlk filmi üç devam filmi izledi: Alvin ve Sincaplar: Squeakquel, Alvin ve Sincaplar: Parçalar EnkazıVe Alvin ve Sincaplar: Yol Çipi. Alvin ve Sincaplar 5 o zamandan beri söylentiler var, ancak gelişimi doğrulanmadı.

Alvin ve Sincaplar Franchise’ın beklenmedik bir durumu var netflix her ikisi de geri dönüş Alvin ve Sincaplar: Squeakquel Ve Alvin ve Sincaplar: Parçalar Enkazı 23 Ekim’den 29 Ekim’e kadar olan hafta boyunca Küresel İlk 10’a girin. Parçalanmış üst üste ikinci hafta da listede yer aldı ve bu kez 3,9 milyon izlenmeyle 5. sırada yer aldı. Squeakquel Geçen hafta 2,6 milyon izlenmeyle 10. sırada yer aldı.


Geçen Hafta Netflix Listelerinde Animasyon Filmleri Hakim Oldu

alvin ve sincaplar yol çipi posteri

Alvin ve Sincaplar Pek çok kişi küçük şarkıcıları sinir bozucu ve sinir bozucu bulduğu için tarihsel olarak izleyicileri bölüyor. Yine de ikisi de Squeakquel Ve Parçalanmış ticari başarılardı. İlki küresel gişede 443 milyon dolar hasılat elde ederken, ikincisi 342 milyon dolar hasılat elde etti. İkisi birden Alvin ve Sincaplar devam filmleri tahmini 75 milyon dolarlık bütçelerle yapıldı ve bu karları etkileyici kıldı.

Squeakquel Ve Parçalanmış Bu hafta Netflix listelerinde yer alan tek animasyon filmi değildi. Alvin ve Sincaplar devam filmlerine üç animasyon filmi daha eklendi: Monster High: film 3,8 milyon izlenmeyle 6. sırada, Minyonlar 3 milyon izlenmeyle 8. sırada ve Otel Transilvanya 2 2,8 milyon izlenmeyle 9. sırada. Bu filmlerin beşi sadece animasyon değil, aynı zamanda hepsi TV şovlarının devamı veya yan ürünleri (Monster High: film) veya mevcut franchise’lar (Minyonlar).

Bu kadar çok sayıda animasyon devam filminin ve yan ürünün Netflix Global Top 10’a girmesi tuhaf olsa da, Alvin ve Sincaplar bu konuda yalnız değildi. Maçı izleyen birçok ülke Alvin ve Sincaplar geçen haftanın devam filmleri de izleniyordu Monster High: filmFinlandiya, Güney Afrika ve İsveç dahil. Bu eğilim, Netflix’in animasyon serilerini bir şekilde algoritmik olarak birbirine bağladığını ve animasyon filmlerinden birini izleyen izleyicilere listedeki bir başkasının önerilmesini mümkün kıldığını gösteriyor olabilir.

Kaynak: netflix

Teknory