Saw 11 Lionsgate Tarafından Resmi Olarak Onaylandı ve Beklenenden Çok Daha Yakında Geliyor

Özet Testere XIKorku serisinin bir sonraki bölümü, başarısından sonra Lionsgate tarafından onaylandı. Testere X. Testere X tüm serinin en iyi eleştirilerini aldı, bu da serinin forma dönüşünü gösteriyor. Testere XI Şu anda çok az ayrıntı açıklanmış olsa da, 27 Eylül 2024’te sinemalara gelmesi planlanıyor. GÜNÜN EKRAN VİDEOSU İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN Bu yılın başındaki […]

Saw 11 Lionsgate Tarafından Resmi Olarak Onaylandı ve Beklenenden Çok Daha Yakında Geliyor

Özet

 • Testere XIKorku serisinin bir sonraki bölümü, başarısından sonra Lionsgate tarafından onaylandı. Testere X.
 • Testere X tüm serinin en iyi eleştirilerini aldı, bu da serinin forma dönüşünü gösteriyor.
 • Testere XI Şu anda çok az ayrıntı açıklanmış olsa da, 27 Eylül 2024’te sinemalara gelmesi planlanıyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Bu yılın başındaki onuncu filmin başarısının ardından, Testere XI Lionsgate tarafından onaylandı. Uzun süredir devam eden korku serisi, etkileyici bir şekilde forma dönüş yaptı. Testere X 2023 sonbaharında, bölüm Jigsaw’u (Tobin Bell) başka bir korkunç kedi-fare oyunu için geri getiriyor. film tüm zamanların en iyi değerlendirmelerini aldı Testere franchise.

Şimdi aylar sonra Testere X terörize edilmiş tiyatrolar, Aslan kapısı şu haberi paylaşıyor Testere XI yolda. film, Instagram’da şu başlıkla gelen uğursuz bir paylaşımla duyuruldu: “oyun devam ediyor.” Aşağıdan kontrol edin:

Çok az ayrıntı açıklandı ancak stüdyo bunu doğruladı film 27 Eylül 2024’te sinemalara gelecek. Resimde tarih Romen rakamlarıyla gösteriliyor ve 11 sayısı kırmızıyla vurgulanıyor.


Saw XI’den Neler Beklenmeli?

Tobin Bell, Saw X'te sinirlenmiş görünen John Kramer rolünde

İle Testere Xvücut korkuları serisi ilk Fresh filmini Rotten Tomatoes’da alarak %80 eleştirmen puanı ve %89 ile çok daha iyi bir izleyici puanı elde etti. Mali açıdan film, daha önceki taksitlerin ulaştığı gişe zirveleriyle kıyaslanamaz, ancak en son girişlere göre bir gelişme olarak kabul edildi. Testere X dünya çapında 107 milyon dolar hasılat elde ederek serinin genel olarak en yüksek hasılat yapan altıncı unvanı oldu. Bu, izleyicilerin olumlu tepkileriyle birleştiğinde, başka bir filmin olasılığının çok yüksek olduğunu gösteriyor gibi görünüyordu.

Şimdi en büyük soru nerede olacak? Testere XI genel zaman çizelgesine uyuyor. Selefi, orijinalin arasına yerleştirilmiş bir prequel’di. Testere Ve Testere IIJigsaw’un doğrudan katılımını sağlamak için gerekli olan bir hamle. Göre Testere X bitiş ve jenerik sonrası sahnesi, yeni filmin de genel serinin ikinci filminden önce gelmesi muhtemel görünüyor. Son anları Testere X Mark Hoffman’ın (Costas Mandylor) geri dönüşünü konu alan filmde kendisi ve Jigsaw, daha önce Jigsaw’u kandırmaya çalışan dolandırıcılardan biri olan Henry Kessler’e (Michael Beach) başka bir tuzak kurar.

İçinde Testere zaman çizelgesi, Jigsaw 2006’da öldü Testere III.

Devam ediyor Testere XÖnceki projenin ne kadar başarılı olduğu göz önüne alındığında, yeni filmin hikayesi akıllıca bir yol gibi görünüyor. Ek olarak yerleştirme Testere XI genel zaman çizelgesinin bu kadar erken bir noktasında Jigsaw ve Hoffman’ın yanı sıra diğer tanıdık karakterleri de geri getirme fırsatı sunabilir. Yayınlanmasına bir yıldan az süre kalmışken, hakkında daha fazla bilginin gelmesinin çok uzun sürmeyeceği umulmaktadır. Testere XI ortaya çıkıyor.

Kaynak: Lionsgate ve Testere/Instagram

 • Testere X Posteri
  Testere 10

  Yayın tarihi:
  2023-09-29

  Müdür:
  Sıralamak

  Döküm:
  Sıralamak

  Değerlendirme:
  R

  Ana Tür:
  Sıralamak

  Türler:
  Sıralamak

  Stüdyo(lar):
  Sıralamak

  Distribütör(ler):
  Sıralamak

  Devamı:
  Sıralamak

  ön bölüm(ler):
  Sıralamak

  Bayilik(ler):
  Sıralamak

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow